אפל החלה לייצר חיבור USB Type-C למכשירים שלה

הדיווחים שלפיהם אפל מתכוונת לנטוש את מחבר ה-Lightning הקנייני שלה לטובת החיבור החדש מקבלים משנה תוקף מהאנליסט הידוע מינג-צ'י קו, שמתמחה בתחזיות בנוגע לחברה

גם אפל בדרך לעבור ל-Type-C, לפחות חלקית.

אחרי החשיפה, שהגיעה ממקורות שונים, שלפיה אפל מתכוונת לנטוש בקרוב מאוד את מחבר ה-Lightning הקנייני שלה לטובת חיבור USB Type-C תקני, המהלך מקבל אישור נוסף. הפעם הדיווח מגיע מהאנליסט הידוע מינג-צ'י קו, שמתמחה בתחזיות בנוגע לאפל, ועל פיו החברה כבר החלה לייצר, או לפחות קרובה להתחיל לייצר, את האביזרים שלה עם המחבר שעד היום היה מזוהה עם אנדרואיד.

על פי הדיווח של קו, המוצרים שעבורם תציע אפל מחבר מגרסה חדשה כוללים את ליין אוזניות ה-AirPods שלה; את המקלדת, משטח השליטה והעכבר שהיא משווקת תחת המותג Magic; וכן את חבילת הסוללה החיצונית המשולבת בחיבור MagSafe כדי להיצמד לגב מכשירים תומכים.

אפל השיקה את מחבר ה-Lightning ב-2012, ואז ציינה שזה יהיה החיבור עבור אביזרים חיצוניים לכל אורך מוצריה לפחות למשך עשור. כעת, כמעט עשור אחרי אותה השקה, היא משנה את החיבור ל-USB Type-C גם בגלל לחצי רגולציה, בעיקר באירופה, שם מעוניינים שכל החברות ישתמשו במחבר בתקן אחיד.

כמו שטרם ידוע מתי גרסת ה-USB Type-C למכשירי אפל תהגיע לשוק, כך לא ברור מתי זה יקרה גם לאביזרים. עם זאת, אחת ההערכות היא שייתכן מאוד שאפל תשיק את האביזרים שלה עם המחבר החדש, עוד לפני השקת המכשירים החדשים, כדי לאפשר למשתמשים "להתאבזר" במטענים ובשאר ציודים שיידרשו בעת שהמכשירים יגיעו לשוק.

 

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים