שינוי מהירות ההשמעה של קבצי אודיו ב-Apple Music חוזר

אפל, שהסירה את האפשרות בעדכון האחרון של iOS, החזירה אותה בבטא הרביעית של הגרסה החדשה, והיא תיכלל גם בגרסה היציבה, שאמורה לצאת לקראת סוף החודש

אפשרות שחוזרת. Apple Music

בעדכון היציב האחרון של מערכת ההפעלה שלה עבור ה-iPhone וה-iPad, אפל חסמה את האפשרות לשנות את מהירות ההשמעה של קבצי אודיו ומוזיקה ב-Apple Music. עדכון אחד אחרי, ואם לא יהיו הפתעות, היא כנראה תחזיר את היכולת הזו.

אפל ביטלה את האפשרות הזו בגרסה 15.4 של מערכות ההפעלה שלה, ובסוף השבוע היא אישרה שהיא החזירה אותה לבטא הרביעית של גרסה 15.5, ושהיא תוכלל בגרסה היציבה, שאמורה להיות משוחררת לקראת סוף החודש הנוכחי.

בכל מקרה, הבסיס לא השתנה: כמו בעבר, Apple Music עצמה לא מאפשרת לשנות את הקצב של קבצי האודיו, להוציא ספרים בהקראה, אלא באמצעות אפליקציית צד שלישי.

ביטול האפשרות הזו – כאמור, בגרסה הקודמת של מערכות ההפעלה – לא לווה בהסבר. החזרתו דווקא כן: "הערכנו מחדש את ההחלטה הקודמת שלנו לבטל את אפשרות שינוי קצב ההשמעה של תוכן מנוי מ-Apple Music ביישומי צד שלישי, והגענו למסקנה שנוכל להפעיל שוב את הפונקציונליות הזו בבטחה, בדיוק כמו לפני שחרורו של iOS 15.4", כתבו מהנדסי אפל בבלוג שלהם. "בעיה זו תוקנה ב-iOS 15.5 בטא 4".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים