בינת סמך תתפעל שני מוקדי שירות חדשים במיליוני שקלים

המדובר במוקדי השירות של קרן הפנסיה גלעד ותוכנית אב תחבורה ירושלים ● החברה כבר מפעילה מוקדי שירות של לקוחות ממשלתיים ופרטיים רבים

רון ווליכמן, מנכ"ל בינת סמך

שתי חברות – תוכנית אב לתחבורה ירושלים וקרן הפנסיה גלעד – קיימו באחרונה, כל אחת לחוד, מכרזים לאספקת שירותי תחזוקה והפעלת מוקדי שירות הלקוחות שלהן, ובשניהם זכתה בינת סמך מקבוצת רד בינת – כך נודע לאנשים ומחשבים. במכרז של קרן הפנסיה גלעד גברה בינת סמך בין היתר על החברות תקשוב ובאבקום.

עוד נודע לאנשים ומחשבים שההסכמים הם רב שנתיים. בבינת סמך סירבו להתייחס לפניית אנשים ומחשבים אודות פרטי העסקאות, אך מומחים בשוק העריכו את היקפן הכולל במיליוני שקלים.

בינת סמך, שבראשה עומד המנכ"ל, רון ווליכמן, מתמחה במתן שירותים מנוהלים ושירותי BPO ללקוחות בכלל מגזרי השוק, בניהול עובדים בשיטת מיקור-חוץ ובהפעלת מוקדי שירות עבור לקוחות פרטיים וממשלתיים. בין המוקדים שמנוהלים על ידי החברה: מוקד מיצוי זכויות של ניצולי שואה, מוקד משרד הרווחה – 118, מרכז השירות של נציבות שירות המדינה, מוקד השירות של רשות שוק ההון, מרכז השירות הלוגיסטי של רפאל וכמה מוקדים במשרד הביטחון.

באחרונה זכה מוקד מיצוי זכויות של ניצולי שואה באות רשות התקשוב הממשלתי, זו הפעם הרביעית בשש השנים האחרונות. האות ניתן למוקד זה מאחר שהוא עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשירות הציבורי, ומספק מדי שנה סיוע לעשרות אלפי פונים – ניצולי שואה ובני משפחותיהם – במיצוי מלא של זכויותיהם.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים