קידום לשי נוני: מונה לסגן נשיא בינלאומי למטאליק בקומוולט

לצד ניהול פעילות פתרון הגנת הנתונים של קומוולט ב-EMEA, נוני יהיה אחראי מעתה גם על אסיה, אוסטרליה וניו זילנד ● בסך הכול, מדובר בניהול הפתרון ב-150 מדינות בשלוש יבשות

שי נוני, סגן נשיא בינלאומי למטאליק בקומוולט.

שי נוני, עד כה סגן נשיא מטאליק (Metallic) לאזור EMEA בקומוולט, קודם על ידי החברה וינהל מעתה את הפעילות של המוצר גם באזור APJ – בהודו, סינגפור, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד וכלל המדינות באסיה. בסך הכול יהיה נוני אחראי על ניהול מטאליק ב-150 מדינות בשלוש יבשות.

מטאליק הוא פתרון הגנת נתונים מבוסס SaaS במודל ענן, שמציע הגנה, התאוששות וניהול נתונים מאובטח. הוא מהווה מנוע צמיחה משמעותי לקומוולט מאז השקתו לפני כשנתיים. במסגרת תפקידו יהיה נוני אחראי על אסטרטגיית המכירה והשיווק של הפתרון, וכן על צמיחה וקידום כל תחום ה-SaaS בקומוולט.

המינוי מגיע לאחר שמוקדם יותר החודש הכריזה קומוולט על איחוד אזורי הפעילות של מטאליק ב-EMEA וב-APJ לאזור אחד, שייקרא International, וינהל אותו מרקו פאניצ'י. בקומוולט אומרים שפאניצ'י בחר בנוני לנהל את אזור International בעקבות ההצלחה שהחברה רשמה בקידום ושיווק פתרון מטאליק באזור EMEA, בהובלתו.

לנוני מעל שני עשורים של ניסיון בהקמה ובניהול של צוותי מכירה וטכנולוגיה, והחדרת טכנולוגיות חדשות לעולמות העסקי והטכנולוגי. הוא הקים את הסניף הישראלי של קומוולט ב-2012 ושימש כמנהל אזורי ישראל ואפריקה עד למעבר לניהול מטאליק באזור EMEA, עם השקתו של הפתרון. כיום מנוהל הסניף הישראלי של החברה על ידי רונן נוי.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים