גוגל: לעדכן את כרום מהר, אפילו באופן ידני

לפי גוגל, הגירסה החדשה של הדפדפן כוללת 30 תיקוני אבטחה, שיותר מרבע מהם מוגדרים ברמת סיכון גבוהה במיוחד, ולמעשה מדובר בבאגים שכבר נוצלו בפועל בידי האקרים כדי לפרוץ ולגנוב נתונים אישיים של גולשים

גוגל ממליצה לעדכן מיד את דפדפן Chrome.

משתמשי Chrome, ולא משנה אם זה ב-Windows, ב-macOS או ב-Linux, שהדפדפן שלהם טרם עודכן אוטומטית לגירסה 101.0.4951.41 כדאי שיעשו זאת באופן ידני, ומהר.

לפי גוגל, הגירסה החדשה של הדפדפן מביאה עימה לא פחות מ-30 תיקוני אבטחה שיותר מרבע מהם מוגדרים ברמת סיכון גבוהה במיוחד. למעשה, לפי הידוע, מדובר בבאגים שכבר נוצלו בפועל בידי האקרים כדי לפרוץ ולגנוב נתונים אישיים של גולשים.

גוגל בינתיים לא משחררת את המידע המלא על בעיות האבטחה שהתגלו, וכנראה נוצלו בפועל, וזאת כדי למנוע חשיפה של אפשרויות הפריצה עד שהרוב המכריע של המשתמשים, במהדורה היציבה של הדפדפן, ישדרגו לגירסה החדשה.

"אנו גם נשמור על הגבלות אם הבאג קיים בספריית צד שלישי שפרויקטים אחרים תלויים בה באופן דומה, אך עדיין לא תוקנו", נכתב באתר הרשמי של גוגל, שבסיס הדפדפן שלה משמש כזכור גם את Edge של מיקרוסופט ואת הדפדפן Opera.

מי שעוד לא קיבל הודעה להפעיל את הדפדפן מחדש כדי לעדכן אותו יכול, כאמור, לעשות זאת ידנית: לבחור בתפריט ההגדרות את האפשרות 'עזרה' ואז ללחוץ על מידע על Google Chrome. בדיקת הגרסה וההורדה יתחילו מיד עם הכניסה לחלון. לאחר ההתקנה יש צורך באתחול קצר של הדפדפן.

תגובות

(14)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

 1. הדר

  תכל'ס…
  אני מרוצה מפיירפוקס.. ולא נוגעת בכרום בכלל!

 2. יוני קפרסון

  זה דפדפן, לא נכנסים לאתרי זבל ולא לוחצים על כפתורי "קבל מתנה". ככה לא צריך עדכוני אבטחה.

 3. יגאל

  הכל פירסומות.וברור לי שלא תפרסמו זאת.בכל זאת ניראה אותכם.

 4. יגאל

  תעדכנו.ועל הדרך (העידכון) ילווה אותך 300 פירסומות……..

 5. יוסי

  לא לגעת,תהיה לכם בעיה בהמשך תפעולים שונים.

 6. שאלה

  האם משהו רע עובר על כרום ??? זאת הפעם השלישית בחודשיים האחרונים שאומרים לנו אתם חייבים לעדכן ! איך יכול להיות שאלו באגים ידועים אם כבר לפני שבועות בודדים היה עדכון גדול ?

  11
  3

  1. עוסק בתחום

   מדובר בחולשות שמנוצלות כרגע בעולם, וכול מתקנים אותם ברגע שהם יכולים. לא חושב שיש סיבה להיחרד כי זה קורה כל הזמן.

  2. קודם שיתקנו את הבאגים מהגרסה של מרץ

   בינתיים במקום לשדרג שנמכתי לגרסה של דצמבר כי העדכון שלהם שבר פונקציונליות

אירועים קרובים