סייברארק מגייסת עשרות עובדים למרכז המו"פ בבאר שבע

ענקית הגנת הסייבר הישראלית שכרה שטח נוסף בפארק, ותצרף 75 עובדים למרכז שהושק לפני פחות משנה

מתרחבת. סייברארק.

סייברארק (CyberArk) הישראלית מרחיבה את מרכז הפיתוח שלה. המרכז הושק בחודש מאי 2021, ובימים אלה החברה חתמה על הסכם לשכירת שטח נוסף בפארק ההיי-טק גב ים נגב שבבאר שבע. בכוונתה לגייס 75 עובדים למשרות טכנולוגיות שונות. כך, בתוך כשנה וחצי, יעמוד היקף עובדי המו"פ שלה בבאר שבע על כ-100.

מרכז הפיתוח של סייברארק ממוקם בסמוך לקמפוס התקשוב החדש של צה"ל ולאוניברסיטת בן גוריון. הוא צפוי להשתרע על שטח של כ-720 מ"ר. בפארק פועלים גם קריית הסייבר של ישראל, מרכז ה-CERT של מערך הסייבר הלאומי ויותר מ-70 מרכזי פיתוח וסטארט-אפים.

במסגרת פעילותה בפארק גב ים נגב, סייברארק משלבת סטודנטים למדעי המחשב כמתמחים במהלך לימודיהם. זאת, במסגרת תוכנית STARSHIP – שמטרתה לאפשר לסטודנטים הלומדים באוניברסיטת בן גוריון גישה לחברות היי-טק מובילות הפועלות בבאר שבע, תוך היכרות מעשית עם סביבת הפיתוח בתעשייה המקומית. הסטודנטים מגיעים פעמיים בשבוע למשרדי סייברארק, מקבלים ליווי צמוד מעובדים המשמשים כמנטורים, ולוקחים חלק אמיתי בפרויקטים טכנולוגיים של החברה.

"עובדינו במרכז החדש משתלבים במערך המחקר והפיתוח הכללי של החברה, ועבודתם מהווה  חלק משמעותי מליבת הפעילות המקצועית שלנו", אמר אודי מוקדי, מנכ"ל ומייסד סייברארק, "המרכז בבאר שבע נפתח בשיאה של מגיפת הקורונה, מתוך אמונה שזהו הצעד הנכון לעשות ברמת החברה וברמה הלאומית, של תמיכה בקידום ההיי-טק הישראלי בפריפריה. נרחיב את הפעילות ונמשיך בגיוס עוד עובדים, שבזכותם החדשנות הישראלית שלנו מגיעה ליותר מ-7,000 לקוחות החברה ברחבי העולם."

"אנו רואים ערך רב בהנגשת ההיי-טק בישראל לכוח אדם איכותי שאינו מתגורר באיזור המרכז", אמר חן ביתן, מנהל סייברארק ישראל וסמנכ"ל מוצרים גלובלי, "המהלך של העצמת האקוסיסטם בבאר שבע, מסייע לנו בהרחבת מקורות הגיוס בתקופה מאתגרת של מחסור במהנדסי פיתוח".

לדברי רוביק דנילוביץ', ראש העיר באר שבע, "המהלך מבטאת את האמון הרב שחברות מגלות בעיר באר שבע, ומשקף את ההזדמנות שמזהים בעיר כמרכז בינלאומי מוביל בתחומי הידע, ההיי-טק והחדשנות. מרובע החדשנות של באר שבע תצא הבשורה הבאה, פריצת הדרך בתחומי הסייבר והפיתוח הטכנולוגי."

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים