הסטארט-אפ דאטהריילס מגייס 200 עובדים

גיוס העובדים במגוון תפקידי פיתוח, פרודקט, כספים, קריאיטיב, מכירות וניהול לקוחות מיועד להמשך פיתוח הפלטפורמה של החברה, המאפשרת תכנון פיננסי בארגונים

דאטהריילס.

חברת הסטארט-אפ דאטהריילס (DataRails), המפתחת פלטפורמה לניתוח ותכנון פיננסי למשתמשי אקסל במחלקות כספים, תכפיל את גודלה, ותגייס במהלך השנה 200 עובדים חדשים במגוון תפקידי פיתוח, פרודקט, כספים, קריאיטיב, מכירות וניהול לקוחות.

דאטהריילס הוקמה בשנת 2015 על ידי דידי גורפינקל, המנכ"ל, אייל כהן, סמנכ"ל התפעול, ועודד הר-טל, סמנכ"ל הטכנולוגיות. החברה גייסה עד כה 105 מיליון דולר, קרוב למחצית מהם לפני כחודש בסבב גיוס בהובלה של קרן הצמיחה קומרה קפיטל. החברה מונה כיום 218 עובדות ועובדים בישראל, בארה"ב ובמזרח אירופה.

דאטהריילס מפתחת פלטפורמת מבוססת בינה מלאכותית לניתוח ותכנון פיננסי (FP&A), המאפשרת אוטומציה של איחוד נתונים ויצירת דו"חות פיננסיים. בכך היא מעניקה את היכולת למחלקות כספים להמשיך להשתמש באותם גיליונות ומודלים פיננסיים שאליהם הם רגילים באקסל, וזאת בשילוב עם היתרון של מסד נתונים מרכזי מבוסס ענן, המאפשר לאחד בזמן אמת בין נתונים פיננסים ותפעוליים מכל מחלקות החברה. האוטומציה של אותם תהליכים ידניים צורכי זמן מאפשרת למחלקות הכספים להשקיע יותר מזמנן בניתוח נתונים, ופחות זמן בהליך האיסוף הקדחתני. כמו כן, אותה אוטומציה נותנת להן את היכולת להתמקד במענה על שאלות אסטרטגיות לארגון, כדי לשפר את הפעילות העסקית. השוק שבו פועלת החברה נאמד בארה"ב בלבד בכ-8 מיליארד דולר. בשנה האחרונה הגדילה דאטהריילס את מכירותיה פי חמישה, על רקע הביקוש הרב למוצר.

מיה דורון, מנהלת גיוס: "המשרות בדאטהריילס הן רבות ומגוונות. במחלקת הפיתוח, אנחנו מתרחבים משמעותית ומגייסים אנשי ונשות פיתוח לעולמות הבק-אנד, בעלי היכרות מעמיקה עם פייתון, ג'אווה וסי שארפ, ומבצעים גיוס נוסף של אנשי פרונט-אנד עם חיבה לאנגולר. בנוסף, נפתחו תקנים למומחי דב אופס, בדגש על קלאוד (ספציפית אז'ור), והבנה מערכתית רחבה של תשתיות מורכבות. אנו גם מקימים מחלקת דאטה-סיינס, לטובת פיתוח כלי למידת מכונה, במטרה לייעל את המוצר. במחלקת המוצר, אנחנו מחפשים מעצבי.ות מוצר, מנהלי.ות מוצר וגאוני אינטגרציות מורכבות. אנחנו מרחיבים את השורות גם במחלקת המכירות, ומגייסים SDR ומנהלי לקוחות".

"לאפשר לאנשים רגילים לעשות דברים בלתי-רגילים"

גורפינקל, מנכ"ל החברה הוסיף "יש לנו מספר תקנים מרתקים לאנשי ונשות FP&A, כלכלנים, אנליסטים במחלקות כספים וכל מי שדו"חות אקסל זורמים לו בדם, שירצו להשתלב בחברה. למשל, במחלקת הצלחת לקוחות (Customer Success) יש לנו מגוון תפקידים ייחודיים רק לנו, שמיישמים את הרקע הפיננסי הרחב שלהם, ומאפשרים אופציה להסבה מקצועית להיי-טק".

לדבריו, "סיפורי הצלחה מסוג זה קיימים בחברה לא מעט, כדוגמת מנהל מחלקת הצלחת לקוחות שלנו, שהיה 20 שנה כלכלן, ואת ההסבה להיי-טק עשה אצלנו".

"העבודה בדאטהריילס מאתגרת, מרגשת ויוצאת דופן", אמרה דורון. "המשימות הן שונות ומצריכות למידה עצמית מעמיקה, זו הסיבה שאנו מקפידים על שתי תכונות מפתח: חכמה וחריצות. בדאטהריילס מתנהלת סביבת עבודה מיוחדת ומפרה, ולמרות הצמיחה המהירה שאנחנו חווים, הגישה הניהולית היא נטולת אגו ופתוחה תמיד להתייעצות וחשיבה יצירתית. העובדים אצלנו מתקדמים לתפקידי ניהול ומאתגרים את עצמם בקבלת תחומי אחריות נוספים".

"אז מה יהפוך אותך לנכס בדאטהריילס? חכמה, חריצות ופתיחות מחשבתית", המשיכה דורון והסבירה. "חשוב לציין שלא תמיד 'צריך' ניסיון, ואנו נוהגים לחזור למועמדים שלא התאימו לתפקיד אחד, עם הצעה לתפקיד אחר, שייתכן שיתאים. למשל, יש אצלנו עובדת שעבדה קודם כמלצרית וכיום מנהלת שמונה אנשי שיווק. המטרה של דאטהריילס היא לאפשר לאנשים רגילים לעשות דברים בלתי-רגילים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים