אינסטגרם החלה בפריסה גלובלית של תכונות בטיחות חדשות

החברה הודיעה בבלוג שלה על תחילת הפריסה הגלובלית של  תכונות הבטיחות "הפעילות שלך" ו"בדיקת אבטחה"

מחזירה את הפיד הכרונולוגי. אינסטגרם.

במהלך יום האינטרנט הבטוח שצוין לפני יומיים, הודיעה אינסטגרם בפוסט בבלוג של החברה על פריסה גלובלית של כמה תכונות בטיחות, בהן  "הפעילות שלך" ו"בדיקת אבטחה".

תכונת "הפעילות שלך" היא פונקציה שהחלה כניסוי בסוף השנה שעברה ומספקת למשתמשים חוויה של צפייה וניהול הפעילות שלהם באינסטגרם במקום אחד. באמצעות התכונה, המשתמשים יכולים לנהל את התוכן והאינטראקציות שלהם במקבצים, ואף למיין ולסנן את התוכן והאינטראקציות לפי תאריך כדי לחפש תגובות, לייקים וסטוריז קודמים.

תכונה נוספת היא, כאמור, "בדיקת אבטחה", שמנחה אנשים בשלבים הדרושים לאבטחת החשבון שלהם, כולל בדיקת פעילות התחברות, סקירת פרטי פרופיל, אישור החשבונות החולקים פרטי התחברות ועדכון פרטי קשר לשחזור חשבון, כגון מספר טלפון או כתובת דוא"ל.

האפליקציה גם מבהירה למשתמשים כאשר הם פועלים בניגוד להנחיות הקהילה של אינסטגרם בדף "מצב חשבון" חדש. שם, משתמשים יוכלו לראות אם אחד מהפוסטים שלהם הוסר והאם החשבון שלהם נמצא בסיכון השבתה.

ואחרון חביב, אינסטגרם תתחיל לבדוק תכונה חדשה שתסייע למשתמשים שאיבדו גישה לחשבונות שלהם. תכונה חדשה זו תאפשר למשתמשים לאמת את זהותם ולהשיג שוב גישה לחשבון שלהם באמצעות חבר.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים