ניר שחף ינהל את מרכז החדשנות והפיתוח של ג'יי.פי. מורגן בישראל

כמו כן, הוא מונה למנהל ההנדסה של פלטפורמת את'נה שהבנק פיתח ● הוא בעל ניסיון של מעל שני עשורים בענף ההיי-טק - בסטארט-אפים ובחברות גדולות יותר

ניר שחף, מנהל מרכז החדשנות והפיתוח של ג'יי.פי.מורגן בישראל ומנהל ההנדסה של פלטפורמת את'נה של הבנק.

בנק ההשקעות ג'יי.פי. מורגן הודיע היום (א') כי מינה את ניר שחף למנהל מרכז החדשנות והפיתוח שלו בישראל, וכן למנהל ההנדסה של הפלטפורמה הטכנולוגית שפיתח, את'נה.

שחף מביא עימו לתפקיד ניסיון של מעל 20 שנים במגוון תחומי הנדסה, שנצבר בסטארט-אפים ובחברות טכנולוגיה גדולות יותר. הוא מגיע לג'יי.פי. מורגן לאחר שכיהן בתקופה האחרונה כסמנכ"ל הנדסה ומנהל כללי של פליפקארט ישראל – חברה גלובלית שבסיסה בארץ, שנוסדה לאחר רכישת אפסטרים קומרס, שבה היה שחף מייסד שותף. לפני כן הוא ייסד את קומיטארי טכנולוגית.

בג'יי.פי. מורגן סבורים ש-"ניסיונו העשיר של שחף יסייע בהצלחתו לפתח את פלטפורמת את'נה ולהצמיח את הפעילות של מרכז החדשנות והפיתוח שלנו בישראל". הוא ינהל את המשך פיתוח הפלטפורמה ואת תהליך ההגירה של הבנק לענן. בנוסף, הוא ינהל את צוות המהנדסים של החברה בישראל ויבחן דרכים במטרה להגדיל את הפעילות בארץ.

מרכז החדשנות והפיתוח של ג'יי.פי. מורגן בישראל הוקם ב-2013 ומועסקים בו כיום מעל 120 עובדים. המרכז מפתח חלק מהמרכיבים המרכזיים של מערכות הליבה של הבנק, במגוון תחומים ממוקדי טכנולוגיה וחדשנות לעסקיו, לרבות פיתוח מערכות המסחר, הבלוקצ'יין והסייבר. כמו כן, פועלת בו קבוצת חדשנות, לטובת יצירת פתרונות לכלל מחלקות הבנק.

לדברי שחף, "אני סבור שיש לי כעת הזדמנות גדולה למנף יכולות ומשאבים של אחד הארגונים הפיננסיים והטכנולוגיים הגדולים בעולם ביחד עם יכולות ההנדסה והחדשנות הישראליות על מנת ליצור ערך משותף, ובכך להרחיב את הפעילות של ג'יי.פי. מורגן בארץ".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים