אברא תטמיע את מערכת ההפעלה לעבודה של מאנדיי בארץ ובחו"ל

החברה תלווה את הארגונים בתהליך כולו - החל משלב אפיון הצרכים, דרך הטמעת הפלטפורמה והפתרונות של מאנדיי ועד יצירת אינטגרציה מורכבת עם מערכות שונות בארגון

מימין: איציק טאיב, מנהל פיתוח עסקי באברא; אפרת מנצור EVP  באברא, קרן עמר' EVP באברא; דור וינטר, מנהל שותפויות עסקיות במאנדיי, ברק זיגדון, מנהל שותפויות אסטרטגיות אירופה ומזרח תיכון במאנדיי

אברא (abra), המתמחה ביישום מערכות בתחום ניהול המידע הארגוני, תשווק ותטמיע את מערכת ההפעלה לעבודה של מאנדיי (Monday) כחלק מסל הפתרונות המשולבים שלה לניהול פרויקטים בארגון. החברה תלווה את הארגונים בתהליך כולו – החל משלב אפיון הצרכים, דרך הטמעת הפלטפורמה והפתרונות של מאנדיי ועד יצירת אינטגרציה מורכבת עם מערכות שונות בארגון  כך שהלקוח יקבל פתרון הוליסטי המותאם בדיוק לצרכיו.

מאנדיי היא מערכת הפעלה לעבודה, שבאמצעותה ארגונים בכל סדר גודל יכולים ליצור את הכלים והתהליכים הדרושים להם לניהול כל היבט בעבודתם, כמו ניהול צוותים, פרויקטים ותהליכים עסקיים מורכבים. למאנדיי צוותים בתל אביב, ניו יורק, סן פרנסיסקו, מיאמי, שיקגו, לונדון, קייב, סידני, טוקיו וסאו-פאולו, כיום היא משמשת יותר מ-127,000 לקוחות ביותר מ-200 תעשיות ביותר מ-190 מדינות.

"הסכם אסטרטגי זה מצטרף להסכמי השותפות שעליהם חתמה אברא עם ספקי טכנולוגיה מובילים בעולם", אמר  איציק טאיב, מנהל הפיתוח העסקי של אברא. "אנו רואים עצמנו כחוליה מרכזית בקשר בין ארגונים גדולים לטכנולוגיית מידע. ארגונים הרוצים להגשים יעדים עסקיים ואסטרטגיים נעזרים בנו על מנת ליישם ולפתח מערכות מידע מתקדמות. אנו מתמחים בטכנולוגיות רבות ומאפשרים ללקוח לקבל פתרון מיטבי לצרכיו תוך התאמת טכנולוגיית המידע המתאימה ביותר למימוש צרכיו. הפלטפורמה של מאנדיי תאפשר ללקוח לקבל תמונה שלמה על שלל המשימות בארגון ולקשור אותה עם מערכות אחרות הפועלות בארגון".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים