חברת שירותי הענן YouCC מונתה לשותפה של F5

רימון כהן, משנה למנכ"ל YouCC: "החזון המשותף של שתי החברות הינו לספק ללקוחות את הפתרונות והשירותים המתקדמים ביותר בעולמות האבטחה בענן"

רימון כהן, משנה למנכ"ל YouCC טכנולוגיות.

YouCC, המספקת שירותי ענן, טרנספורמציה דיגיטלית ואבטחת מידע, מונתה לשותפה על ידי חברת F5 הגלובלית. F5 בחרה בחברת YouCC בשל ניסיונה המוכח ורב השנים בהובלת פרויקטי ענן אסטרטגיים בארגונים ממגזרים מגוונים ויכולתה לספק מענה מקיף בתחום אבטחת הענן וחוויית המשתמש, כמו גם בשל צוות המומחים האיכותי, המלווה את הלקוחות בכל שלבי תהליכי היישום והטמעת הפתרונות בצורה מאובטחת.

F5 Networks

רימון כהן, משנה למנכ"ל YouCC אמר, כי "כחלק מאסטרטגיית חברת YouCC להוביל את תחום האבטחה בענן בישראל בחרנו לחבור לחברת F5 כשותף אסטרטגי למימוש חזון החברה. F5 מספקת מענה לאתגרים החדשים והמורכבים שעמם מתמודדים ארגונים בעידן הדיגיטלי. החזון המשותף של שתי החברות הינו לספק ללקוחות את הפתרונות והשירותים המתקדמים ביותר בעולמות האבטחה בענן, שיאפשרו להם לקדם חדשנות, פיתוח ושירותים דיגיטליים מודרניים בכל תשתית ובכל סביבה שיבחרו ובצורה מהירה. אנו גאים בשותפות החדשה ומשוכנעים כי עוצמתה של F5 כמובילה גלובלית בתחומה, ושיתוף הפעולה ההדוק אתנו בישראל, יספקו ללקוחותינו יתרון תחרותי".

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין הוסיף, כי "YouCC צברה ניסיון רחב בפרויקטי ענן מקיפים בארגונים גדולים. הסינרגיה בין שתי החברות מאפשרת ללקוחות מורטיקלים שונים להשתלב בעולמות הענן בצורה הטובה ביותר באמצעות פורטפוליו הפתרונות המתקדם של F5 ומתודולוגית ההטמעה המוכחת של YouCC".

 

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים