מטריקס DevOps תשווק את מוצרי הרנס בישראל

הרנס מספקת פתרון לייעול תהליכי DevOps, המבוסס על יכולות בינה מלאכותית ולמידת מכונה

מימין: אורנה גרץ בנבנשתי, מנהלת מכירות הרנס במטריקס DevOps; ג'ק פרארי, מנהל מכירות ב-הרנס; אסף קויתי, מנכ"ל, מטריקס DevOps; רז דותן, סמנכ"ל מכירות במטריקס DevOps.

מטריקס DevOps, המספקת כלים, ייעוץ ואינטגרציה לתהליכי פיתוח מקצה לקצה, תשווק בישראל את מוצרי חברת הרנס (Harness), המספקת פתרון לייעול תהליכי DevOps. פתרון זה, המבוסס בינה מלאכותית ולמידת מכונה, מספק דרך פשוטה, קלה ומאובטחת לבניית והרצת תהליכי CI/CD לצוותי פיתוח, DevOps ובדיקות.

הרנס היא חברה הצומחת במהירות, ושוויה הוערך בתחילת 2021 בכ-1.7 מיליארד דולר, וזאת לאחר סבב גיוס של 85 מיליון דולר. ההסכם עם מטריקס הינו חלק מאסטרטגיית ההתרחבות הגלובלית של החברה ברחבי העולם. מטרת השותפות בין שתי החברות היא להאיץ ולהוזיל תהליכי DevOps בפיתוח ובבדיקות תוכנה.

מטריקס DevOps תפעל בישראל כשותפה העיקרית של הרנס, תשווק ותטמיע את סל הפתרונות, הכוללים כלי פיתוח חדשניים לאוטומציה ללא קוד (Codeless) של תהליכי CI/CD, Feature Flags וניהול עלויות בענן בסביבת Micro services. באמצעות שיתוף פעולה זה תרחיב מטריקס DevOps את סל השירותים שהיא מספקת ללקוחותיה.

"בשורה חדשה לכל הארגונים בישראל ובעיקר למפתחים ולאנשי ה-DevOps"

סטיבן ליין, סמנכ"ל ומנהל כללי EMEA ב-הרנס אמר: "בישראל יש הרבה חברות שחושבות קדימה ומאמצות טכנולוגיה חדשנית. ארגונים המאמצים DevOps וקצב שחרור תוכנה מהיר, כאמצעי ליתרון תחרותי, מחפשים אחר פתרונות כגון Harness לתמיכה בחזון זה.

בישראל, ארגונים אלה פונים אל מטריקס DevOps, בשל הידע והניסיון שלה בשיטות עבודה מומלצות לבניית תהליכי ה-DevOps, ולכן שיתוף הפעולה הזה מתאים מאוד. בנוסף, יכולות הסקיוריטי ועמידה בתקינה של המערכת ומבחר המודולים שאנו מציעים, הם אידיאליים עבור ארגונים בישראל, ומטריקס DevOps תוכל להנגיש זאת ללקוחותיה".

אסף קויתי, מנכ"ל מטריקס DevOps אמר: "השילוב בין הידע והניסיון המקצועי של מטריקס DevOps ביחד עם היכולות הטכנולוגיות של הפלטפורמה החדשנית של הרנס הוא בשורה חדשה לכל הארגונים בישראל ובעיקר למפתחים ולאנשי ה-DevOps. אנחנו בטוחים כי יחד נוכל לסייע לחברות טכנולוגיה בישראל לצעוד צעד נוסף אל עבר התחדשות וחדשנות טכנולוגית, המאפיינות את ענף ההיי-טק הישראלי".

השותפות הושקה לאחרונה במסגרת חסות בכנס DevOpsDays בו גבריאל בן-הרוש חסון, סמנכ"ל הטכנולוגיות של מטריקס DevOps הציג דמו על הכלי למשתתפי הכנס.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים