החנות של גוגל מסכמת שנה: אילו אפליקציות הכי אהבנו?

Balance נבחרה כאפליקציית השנה ו-Pokémon UNITE - כמשחק השנה.

Pokémon UNITE

בכל שנה בוחרת גוגל, או נכון יותר הצוות שאחראי לחנות האפליקציות Google Play, את האפליקציות והמשחקים הבולטים של השנה לטלפונים ולטאבלטים שמערכת ההפעלה שלהם היא אנדרואיד – כל עוד הם כמובן הורדו מהחמות. גם השנה לא דילגה גוגל על הבחירה, והיא סימנה את Balance כאפליקציית השנה ואת Pokémon UNITE כמשחק השנה.

כמו בכל בחירה בעבר, ציינה גוגל למעלה מ-20 אפליקציות שהורדו מהחנות עם חלוקה לכמה קטגוריות, כולל אפליקציות שפועלות היטב בטאבלטים, אפליקציות ייעודית לשעוני Wear OS וכן אפליקציות עבור Google TV – שהן כמובן בעיקר אפליקציות הזרמת תוכן.

למצוא את המרכז באמצעות מדיטציות מותאמות אישית. האפליקציה הזוכה, Balance

למצוא את המרכז באמצעות מדיטציות מותאמות אישית. האפליקציה הזוכה, Balance צילום: Google Play

את Balance אפשר למצוא תחת הקטגוריה "צמיחה אישית", שלפי גוגל הייתה פופולרית ביותר גם ב-2020. "הזוכים של השנה מצאו דרכים יצירתיות, ולעתים קרובות מדיטטיביות, לעזור למשתמשים להכיר את עצמם ברמה עמוקה יותר. Balance, שזכתה בפרס האפליקציה הטובה ביותר שלנו לשנת 2021, מעודדת אנשים למצוא את המרכז שלהם באמצעות מדיטציות מותאמות אישית", ציינה גוגל בפוסט הרשמי של הזוכים.

כאמור, גוגל בחרה גם את משחק השנה, כשבמקרה הזה מדובר באחד מ-25 משחקים שהיא הזכירה, עם חלוקה לחמש קטגוריות, כמו אפליקציות משנות משחק, אפליקציות תחרויות, אפליקציות אינדי ועוד. בגוגל בחרו ב-Pokémon UNITE בגלל המשחקיות, הדינמיות שלו והחוויה חוצת הפלטפורמות. מדובר במשחק שכבר זכה ליותר מ-10 מיליון הורדות ומעמת מאמני פוקימון בקרבות דינמיים וצבעוניים של חמש נגד חמש.

מעבר לכך ציינה גוגל את האפליקציה והמשחק שנבחרו כמועדפים בידי המשתמשים שמורידים את היישומים הללו לטלפונים שלהם. האפליקציה היא +Paramount, אפליקציית הזרמת התוכן של רשת המדיה האמריקנית הנודעת, שלא ממש רלוונטית לישראל, ואילו משחק השנה או גירסה חדשה של משחק באטל רויאל של סטודיו בשם גארנה שעונה לשם Free Fire Max וזכה כבר ליותר מ-50 מיליון הורדות.

את כל הבחירות אפשר למצוא כאן.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים