ספיידרמן מצטרף לשיגעון ה-NFT

רשת בתי הקולנוע תציע לרכישה 86 אלף יחידות NFT של איש העכביש, לקראת הסרט החדש בסדרה ● מי שיוכלו ליהנות מכך אלה רק חברי מועדון הפרימיום והמשקיעים ב-AMC

איש העכביש - וה-"גיבור" של ההאקרים.

שיגעון ה-NFT מגיע למסכי הקולנוע: לכבוד הבכורה המתקרבת של הסרט החדש בסדרת סרטי ספיידרמן, No Way Home, החליטה רשת בתי הקולנוע AMC להציע לא פחות מ-86 אלף יחידות NFT של איש העכביש. יחידות אלה מבוססות על 100 עיצובים שהוכנו במיוחד על ידי אומני קאב סטודיו כדי לחגוג את הסרט החדש, שיעלה לאקרנים ב-16 בדצמבר.

ההפצה של פריטי ה-NFC, שמבוצעת בשיתוף פעולה עם מפיקת ומפיצת הסרט, סוני, היא הפעם הראשונה שבה צעד כזה מתבצע בידי גוף קולנועי, במיוחד בכמות כזו של פריטים. לטענת AMC, מדובר בצעד שמביא לידי ביטוי את הדרישה של בעלי המניות של החברה, מזה זמן מה, להיכנס לתחום ה-NFT כעוד מקור להכנסה.

עם זאת, ההשקה לא מיועדת לכלל הציבור, אלא לחברי מועדון הפרימיום של הרשת, שכבר רכשו כרטיסים להקרנות הבכורה – שיתרחשו, כאמור, בעוד קצת יותר משבועיים. בנוסף, יוכלו להתמודד על רכישת הפריטים המשקיעים בחברה. רשימת הזוכים בפריטים המוצעים תוצג ב-22 בדצמבר ומי שירצה להשתמש בזכות יצטרך לממש אותה עד ה-1 במרץ.

יש לציין, ודי בצער, שהגימיק הנחמד הזה לא יגיע לישראל: ל-AMC, שהוקמה כבר ב-1920, יש כ-3,000 מסכים בכ-350 בתי קולנוע באירופה, וכ-8,000 מסכים ביותר מ-600 בתי קולנוע בארצות הברית.

תגובות

(2)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. Gc

    כמישהו שמתעסק עם זה כבר מאז 2018, חייב לציין בשם כל מי שמבין את הנושא ש
    No one gives a flaying fuck…

אירועים קרובים