מנכ"ל VMware: "בתוך שנה נראה את יתרונות הפיצול מ-דל"

רגו רגהוראם, מנכ''לה של ענקית הווירטואליזציה, שוחח עם אנליסטים ועיתונאים לאחר פרסום התוצאות הכספיות של הרבעון השלישי של החברה

רגו רגהוראם, מנכ"ל VMware.

"כמו שאני אומר לעובדים שלנו, יום אחד לאחר הפיצול מדל (Dell), המצב לא נראה שונה – אבל ביום ה-365  נראה את היתרונות של המהלך", כך אמר רגו רגהוראם, מנכ"ל VMware.

מנכ"ל ענקית הווירטואליזציה שוחח עם אנליסטים ועיתונאים לאחר פרסום התוצאות הכספיות של הרבעון השלישי של החברה.

לדבריו, "ספקיות IT נשענות כעת על הכוונה שלנו ליצור פתרונות חדשים לשוק. אנו רואים אפשרויות חדשות מצד השותפים שלנו, שמתכננים להסתמך על המומחיות שצברנו. אנו מדברים עם שותפים אחרים, כיצד נוכל לסייע להם להתחזק בשווקים – בהם נוכל להציע פתרונות משותפים".

הוא הוסיף כי "ההיפרדות של דל טכנולוגיות מאיתנו בתחילת נובמבר, פתחה אפשרויות חדשות לחברה: ליצור שותפויות טכנולוגיות ואסטרטגיות עם ארגונים אחרים. כחברה עצמאית, אני מעריך כי כעת, ספקיות IT אחרות יתחילו לפנות אלינו".

שותפויות חדשות, עם ספקים אחרים

"השיחות האלו, עם ספקיות אחרות – כבר החלו לקרות", אמר רגהוראם, "לכל ארגון יש זמן שמתאים לו לפעול לבד או לערב שותפות טכנולוגית לטובת פתרונות משותפים. אני מצפה להתחיל לראות תוצאות במהלך השנה הבאה".

הוא סיכם באומרו כי "VMware תמשיך לחבור ל-דל, אבל גם תרחיב את היצע הפתרונות שלה ואת השוק שאליו היא פונה – באמצעות שותפויות חדשות, עם ספקים אחרים. זאת, במטרה להיות מובילה גלובלית בתוכנה לענן ההיברידי. תהיה לנו יותר גמישות אסטרטגית ופיננסית לספק את האסטרטגיה חוצת-העננים שלנו. נוכל גם לחבור לכל ספקי תשתיות הענן, כדי ליצור בסיס טוב יותר, כזה שיניב תוצאות עבור הלקוחות שלנו".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים