חברת ONE BI תשווק ותפיץ את שירותי סנופלייק בישראל

סנופלייק מאפשרת ללקוחות ארגוניים לצרוך שירותי אחסון ואנליטיקה מבוססי ענן

מימין: עודד טהורי, מנכ"ל ONE BI, וירון בן שלוש, מנהל סנופלייק ישראל.

חברת ONE BI מקבוצת ONE החלה בשיווק והפצת השירותים של חברת ה-Data Cloud האמריקנית סנופלייק (Snowflake) בישראל. סנופלייק מאפשרת ללקוחות ארגוניים לצרוך שירותי אחסון ואנליטיקה מבוססי ענן, ומסייעת לארגונים להניע את הנתונים שלהם.

שירותי סנופלייק רצים על פלטפורמות הענן המובילות של AWS, Google Cloud ו-Azure. באמצעות הסכם ההפצה והשיווק של שירותיה בישראל, ONE BI מרחיבה את יכולותיה במתן פתרון מקצה-לקצה ללקוחותיה במעבר לענן – וזאת פחות משנה לאחר שרכשה את חברת אינספייר (Inspire) המתמחה בפתרונות דטה בענן. שיתוף הפעולה עם סנופלייק יאפשר מתן מענה כולל ללקוחות ONE BI תוך שימוש בטכנולוגיות המובילות בעולם, כגון Azure, QLIK ועוד.

עודד טהורי, מנכ"ל ONE BI מקבוצת ONE טכנולוגיות: "ההסכם להפצת סנופלייק בישראל הנו צעד נוסף בתנופת ההתרחבות של ONE BI, שנועדה להציע ללקוחותינו את מיטב החדשנות עם הפתרונות הטכנולוגיים הטובים ביותר לעולמות ה-Data וה-Cloud.

ירון בן שלוש, מנהל סנופלייק ישראל: "תחום ה-Data cloud תופס תאוצה בישראל ובעולם, ומגביר את הביקוש לכלים טכנולוגיים חדשניים ויעילים כמו סנופלייק. השותפות עם ONE BI תסייע לנו להרחיב את קהילת המשתמשים שלנו בישראל, ויחד נגדיל את הערך שאנו מספקים ללקוחותינו".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים