מתל אביב לשדה בוקר: עובדי אקווה סקיוריטי רכבו למען בית השנטי

כחלק ממסע האופניים השנתי - המתרחש זו השנה התשיעית, תחת השם "מסע בשביל השנטי" - המשתתפים והעובדים דיוושו לאורך 180 ק"מ, במטרה לגייס משאבים לעמותה המהווה בית חם לנוער בסיכון

עובדי אקווה סקיוריטי שהשתתפו במירוץ. למען בית השנטי

חברת אקווה סקיוריטי, המפתחת פתרונות אבטחת מידע לסביבות הענן, ממשיכה בשיתוף הפעולה המסורתי עם ולמען עמותת בית השנטי, שהגיע הפעם לשיאו במסע האופניים השנתי תחת השם "מסע בשביל השנטי". מטרת המסע, שהתרחש זו השנה התשיעית ברציפות, היא גיוס משאבים למען ילדי בית השנטי, העלאת מודעות לבית השנטי ולבטיחות רוכבי האופניים בכבישים.

מסע האופניים, לו העניקה אקווה חסות, הוא יום של רכיבת אופניים מתל אביב עד שדה בוקר בו משתתפים מאות רוכבים מכל הארץ, שנהנים מיום רכיבה בטוחה בכבישי ישראל עם נופים משגעים, אוויר צלול, ועמדות רענון מפנקות.

עובדי אקווה סקיוריטי בנקודת הסיום בשנטי במדבר.

עובדי אקווה סקיוריטי בנקודת הסיום בשנטי במדבר. צילום: יח"צ אקווה סקיוריטי

"זכות גדולה לתת, וסיפוק ענק לקבל את החיבוק מהילדים"

המסע יצא מבית השנטי בתל אביב למרחק של 90 קילומטרים בדרכו אל קיבוץ בארי, ולאחר מכן המשיך לאורך 90 קילומטרים נוספים עד לבית של העמותה בכפר הנוער 'בית השנטי במדבר' הסמוך לשדה בוקר שבנגב.

מספר עובדי אקווה רכבו לכל אורך המסע, וכמה נוספים השתתפו ברכיבת שבעת הקילומטרים האחרונים של המסע, יחד עם ילדי בית השנטי, וסייעו בארגון ארוחת השף שחיכתה למשתתפים בנקודת הסיום בשנטי במדבר.

דלית לוי, מנהלת רכש באקווה סקיוריטי, שהשתתפה במירוץ, שיתפה כי: "זאת זכות גדולה לתת, וסיפוק ענק לקבל את החיבוק הגדול שאנחנו מקבלים מהילדים היקרים האלו. אנחנו שמחים על האפשרות לעבוד בשיתוף פעולה עם עמותת בית השנטי, המקנה לילדים ערכים וכלים המאפשרים להם להתגבר על אתגרים רבים, לבחור בחיים ולהשתלב כאזרחים תורמים לחברה. לצד החוויה הספורטיבית הנהדרת שבאירוע, הוא גם מסייע למטרה מאוד חשובה ואנחנו שמחים שיכולנו לקחת בו חלק, בשביל הנשמה ובשביל הספורט".

שיתוף הפעולה בין אקווה לעמותת בית השנטי נמשך לאורך שנים, ובמסגרתו פועלת אקווה לקדם את פעילות העמותה ומסייעת בהקמתם העתידית של בתים נוספים למען בני הנוער הנמצאים בסיכון.

מימין: אלון צבעוני, נוגה ברמי ואיתמר מעודה – עובדי אקווה סקיוריטי.

מימין: אלון צבעוני, נוגה ברמי ואיתמר מעודה – עובדי אקווה סקיוריטי. צילום: טלי ויטמן

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים