"הקורונה קיצרה תהליכי דיגיטציה בארבע שנים"

ג'ורג' קוריאן, מנכ''ל נט-אפ, דיבר בכנס Insight 2021 על תחומים כגון נתונים, ענן - והצלחה

ג'ורג' קוריאן, מנכ''ל נט-אפ.

"אנחנו חיים בעולם היברידי, דיגיטלי ומונע נתונים (Data Driven). כך גם יהיה העתיד של עולם העסקים: היברידי, המשלב פעילויות בשני העולמות – פיזי ודיגיטלי. מחקר חדש של מק'ינזי העלה שחברות האיצו את הדיגיטציה של מערכות הקשרים שלהן עם הלקוחות, את שרשראות האספקה ואת מערכות התפעול הפנימיות שלהן בשלוש עד ארבע שנים", כך אמר ג'ורג' קוריאן, מנכ"ל נט-אפ.

קוריאן דיבר בסוף השבוע בכנס Insight 2021, שאותו ערכה החברה זו הפעם השנייה באופן וירטואלי. לדבריו, "כדי להניע את הטרנספורמציה העסקית נדרש טיפול מעמיק יותר בנתונים, כזה שימנף את הערך האצור בהם. העסקים המצליחים בכל מגזר תעשייתי הם שעושים זאת. לפי נתוני בוסטון קונסלטינג גרופ (BCG), ארגונים המטפלים בנתונים צורה יעילה ומעמיקה מצליחים להשיג רווחים הגדולים ב-20%-30% לעומת אלה מהם שלא עושים כך. זו המשמעות האמיתית של ארגון מונע נתונים. כאשר הדיגיטל הופך יותר ויותר לממד חשוב בפעילות העסקית, בקשר עם הלקוחות ובתחרות בשוק, עסקים צריכים להגיב במהירות ובאופן גמיש לנוף העסקי המשתנה".

לדבריו, "יתרונות ההגירה לענן יכולים להיות משמעותיים, אבל יישומי IT מסורתיים רבים מתקשים להתגבר על אתגרים מסוימים, כמו ניהול המורכבות והעלות של הנעת נתונים, הגנה כנגד כופרות והבטחת ביצועים אמינים ליישומים קריטיים".

כללים חדשים להצלחה

על פי קוריאן, "ארגונים נדרשים לאמץ כללים חדשים להצלחה: ראשית, המהירות. היא המנוע החדש, הגורם שמחליף את מה שהיה בעבר יתרון תחרותי לארגונים – גודל העסק הפיזי. שנית, עסקים צריכים להיות בעלי יכולת לפעול בגמישות. בעידן שבו עסקים לא רק מנסים לשבש את העולם, אלא שהעולם משבש עסקים, חברות מובילות צריכות לתכנן את עתידן באופן 'נזיל', וכך גם סביבת ה-IT שלהן צריכה לפעול. שלישית, עסקים צריכים לפתח תרבות ארגונית המתבססת על אמון רב – כזו שמאפשרת לעובדים לנוע במהירות ולהיות יותר אחראים על תרומתם לעסק. ולבסוף, כל עסק דיגיטלי מודרני צריך כמה אבני בניין יסודיות: ענן, תוכנה, בינה מלאכותית ונתונים – הם הבסיס".

"לאחר שהארגון השיג גמישות באסטרטגיה ובמודל הפעולה שלו", ציין מנכ"ל נט-אפ, "עליו לפעול כאילו הוא נולד בענן, קלאוד נייטיב. פיתוח דרכי עבודה מבוססות ענן עם טכנולוגיות בקלאוד מביא לקיצור משך הפיתוח, ובהתאמה גם לקיצור זמן ההגעה לשוק – בסדרי גודל של 40%-55%. יתרון נוסף הוא הפחתת זמני ההשבתה בכמעט 60%. אלה נתונים פנומנליים".

קוריאן אמר ש-"אנחנו, בנט-אפ, עוברים את השינויים הללו בעצמנו. אנחנו מאיצים את קצב החדשנות בהיצע המוצרים והשירותים שלנו. בנוסף, אנחנו משנים את האופן שבו אנחנו תומכים ומשרתים את לקוחותינו, כך שהשירות יהיה קל ומודרני יותר. עוד אנחנו משנים את הפעילויות שלנו, כדי לאפשר מהירות וחוסן. כך, למשל, בנינו את שרשרת האספקה שלנו כך שהיא תוכל לפעול בנפרד, במקומות גיאוגרפיים שונים על פני כדור הארץ".

"אנחנו 'שוחים' באופן מיומן בענן ההיברידי ומסייעים לארגונים להניע את השינוי הדיגיטלי, לשפר תוצאות עסקיות, לפתח אסטרטגיה מוטת ענן או להגר נתונים בהיקף רחב. כך אנחנו עוזרים לארגונים להפוך את ניהול הענן לפשוט וגמיש יותר, ולאפשר להם שליטה בעלויות – תוך מקסום האחסון, בענן או בארגון", סיכם.

 

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים