תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » אבי יושעי מונה לסמנכ"ל חטיבת הטכנולוגיות במיקרוסופט ישראל
אבי יושעי, סמנכ"ל חטיבת הטכנולוגית במיקרוסופט ישראל. צילום: ניב קנטור

אבי יושעי מונה לסמנכ"ל חטיבת הטכנולוגיות במיקרוסופט ישראל

במסגרת תפקידו יהיה יושעי אחראי על ניהול הפתרונות הדיגיטליים והעסקיים של מיקרוסופט בישראל ● הוא מגיע אליה מ-VMware, שם שימש בארבע השנים האחרונות כמנהל הנדסת מערכות

מאת 18 באפריל 2021, 12:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט ישראל הודיעה היום (א') על הצטרפותו של אבי יושעי כחבר הנהלת החברה ועל מינויו כסמנכ"ל החטיבה הטכנולוגית שלה. בתפקידו החדש הוא יהיה אחראי על ניהול הפתרונות הטכנולוגיים והעסקיים של מיקרוסופט בישראל, בדגש על ענן, דטה, בינה מלאכותית ותשתיות.

יושעי, בן 41, נשוי + 3, ממתמחה בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים לשוק האנטרפרייז ולשוק הביטחוני בישראל. הוא מגיע למיקרוסופט מ-VMware, שם שימש בארבע השנים האחרונות כמנהל הנדסת מערכות. קודם לכן הוא עבד במשך כעשור בבינת תקשורת ומילא שורה של תפקידים, כשבאחרון שבהם שימש כראש הנדסת מערכות. ליושעי תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה וחשמל מהמכון הטכנולוגי חולון HIT.

לדברי יושעי, "עם הצטרפותי, אני לוקח חלק במהפכה הטכנולוגית שמיקרוסופט מובילה בישראל ובחו"ל".

רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, אמרה כי "העולם שלנו מתקדם במהירות אל עבר מציאות עננית חזקה ומאובטחת. יושעי הוכיח בתפקידיו הקודמים הבנה עמוקה ומחויבות להנגשה והתאמה של טכנולוגיה לצרכים העסקיים של הארגון".

אבי יושעי מונה לסמנכ"ל חטיבת הטכנולוגיות במיקרוסופט ישראל Reviewed by on . מיקרוסופט ישראל הודיעה היום (א') על הצטרפותו של אבי יושעי כחבר הנהלת החברה ועל מינויו כסמנכ"ל החטיבה הטכנולוגית שלה. בתפקידו החדש הוא יהיה אחראי על ניהול הפתרונ מיקרוסופט ישראל הודיעה היום (א') על הצטרפותו של אבי יושעי כחבר הנהלת החברה ועל מינויו כסמנכ"ל החטיבה הטכנולוגית שלה. בתפקידו החדש הוא יהיה אחראי על ניהול הפתרונ Rating: 0

תגובות (2)

  • Avatar

    ניר שילוני

    בחירה מעולה! ישר כח אבי

  • Avatar

    מרדכי לוזון

    אתם חברה בנפילה! כי בחרתם צד פוליטי! כי אתם מתנשאים! כי אתם כבר צבועים.

הגיבו