תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » "הדרך למיגור תופעת האלימות נגד נשים – עדיין ארוכה מדי"
רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל. צילום: גיא הכט

יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים, 2020

"הדרך למיגור תופעת האלימות נגד נשים – עדיין ארוכה מדי"

רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל: "לצערי, נשים רבות, רבות מדי, עדיין מתמודדות עם אלימות המופנית נגדן מדי יום, שעה שעה. לאלימות פנים רבות, וכולן הופכות את חייהן של אותן נשים למסע טרור, שבמקרים רבים מסתיים ברצח"

מאת 25 בנובמבר 2020, 10:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים, המצוין היום (ד'), מקרב אותנו צעד אחד נוסף במודעות לנושא, אך בלב כבד אציין, כי הדרך למיגור התופעה עדיין ארוכה מדי", כך אמרה לאנשים ומחשבים רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל.

"לצערי", אמרה אטד, "נשים רבות, רבות מדי, עדיין מתמודדות עם אלימות המופנית נגדן מדי יום, שעה שעה. לאלימות פנים רבות, והיא לובשת צורה במגוון דרכים, אשר כולן כאחת הופכות את חייהן של אותן נשים למסע טרור, אשר במקרים רבים מסתיים ברצח".

לדבריה, "העלייה המדאיגה במספר מקרי האלימות בכלל, ונגד נשים בפרט, כמו גם הטשטוש בין מרחב בית-עבודה והשהייה המוגברת בבית בימי הקורונה, כל אלה מחייבים אותנו לפתח דרכים יצירתיות לקידום הערכים החשובים לנו. אני גאה לעמוד בראש ארגון שמוביל ותומך באג'נדה ברורה לקידום מיזמים חברתיים וטכנולוגיים, ולעשייה משמעותית בצורה רחבה כל כך".

במהלך השנה האחרונה, ציינה אטד, "יזמנו ולקחנו חלק מרכזי בכמה פרויקטים בנושא. המרכזי בהם היה האקאתון, שנערך לזכרה של מיכל סלה ז"ל, שהיה הראשון בתעשיית ההיי-טק הישראלית. ההאקתון שילב טכנולוגיה ואחריות חברתית, אשר רלוונטית לחברה הישראלית כולה. הוא סיפק פלטפורמה לפיתוח פתרונות טכנולוגיים למניעת אלימות נגד נשים, כמו גם לעזרה לנשים במצוקה".

"כחלק מהאני מאמין שלי וכחלק מהאחריות שלנו כלפי הקהילה וכלפי אלפי העובדים שלנו", סיכמה אטד, "אנו במיקרוסופט ישראל נמשיך לקחת חלק בפעילויות מסוג זה. נמשיך לקדם את המודעות לנושא החשוב וננסה לאפשר – באמצעות ההון האנושי והטכנולוגי שלנו – פתרונות מצילי חיים. לכל אישה יש את הזכות הבסיסית להרגיש בטוחה בביתה שלה".

צילום: גיא הכט

"הדרך למיגור תופעת האלימות נגד נשים – עדיין ארוכה מדי" Reviewed by on . "יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים, המצוין היום (ד'), מקרב אותנו צעד אחד נוסף במודעות לנושא, אך בלב כבד אציין, כי הדרך למיגור התופעה עדיין ארוכה מדי", כך אמר "יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים, המצוין היום (ד'), מקרב אותנו צעד אחד נוסף במודעות לנושא, אך בלב כבד אציין, כי הדרך למיגור התופעה עדיין ארוכה מדי", כך אמר Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    אלי ויסברט

    אלימות נגד נשים תפסק רק כאשר יפסיקו לחנך שדוד המלך הוא משיח (רצח 2 גברים להשיג את נשותיהם, אנס את אחת מהן), שאימהות תפסקנה לחפש את בנותיהן לאסתר המלכה, שהייתה שוחד מיני שנתן מרדכי לאחשוורוש והפך לראש הממשלה שלו, כאשר נישואים יהיו תקפים רק לפי הסכם ברור, ששני הצדדים נושאים באחריות פלילית להתנהגותם, ללא קשר לרצון לקיים גם טקס דתי.

הגיבו