תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » לחשוב כמו התוקף: לייטספין הישראלית מגייסת ארבעה מיליון דולר בסבב סיד
משמאל: אור אזרזר, סמנכ"ל טכנולוגיה, וולדי סנדלר, מנכ"ל - לייטספין. צילום: ליהיא בנימין

לחשוב כמו התוקף: לייטספין הישראלית מגייסת ארבעה מיליון דולר בסבב סיד

כספי הגיוס ישמשו להרחבת פיתוח המוצר והגדלת בסיס הלקוחות

מאת 24 בנובמבר 2020, 16:31 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ליייטספין, שמפתחת את הדור הבא של אבטחת הענן, קוברנטיס ומיקרו-שירותים מפני איומים ידועים ובלתי ידועים, הודיעה היום על יציאה ממצב חבוי לאחר גיוס סך של ארבעה מיליון דולר בסבב סיד. הפיתוח של החברה יסייע לארגונים להגן על תשתית הענן ולקדם את תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם. את הגיוס הובילו Ibex Investors LLC ובהשתתפות אנג'לים פרטיים.

טכנולוגיות ענן ממשיכות להתפתח בקצב מסחרר ומאפשרות חדשנות ויכולות עסקיות מפותחות, אך התקדמות זו מביאה עימה גם אתגרים חדשים לצוותי אבטחת המידע, המתמודדים עם מחסור במשאבים ובניסיון לצד נפח עצום של התראות ללא תעדוף אפקטיבי. ככל שסביבת הענן הופכת למורכבת ודינאמית יותר, צוותים נוספים נדרשים כדי לעדכן ולשמר את יכולות המערכת. תנאים אלו מובילים לעיתים לביזור הראות והשליטה של תשתית הענן, מה שמשאיר ארגונים חשופים להתקפות זדוניות דרך חולשות ההולכות וגדלות בהגדרות.

הטכנולוגיה של לייטספין, אשר נוסדה על ידי חוקרי אבטחה ו"האקרים לבנים" לשעבר, משתמשת בכלים ובאלגוריתמים, המבוססים על תורת הגרפים ומספקים תצוגה מהירה ומעמיקה של תצורת תשתית הענן, על שכבותיה השונות, ניתוח מסלולי התקפות פוטנציאליות ואיתור שורשי הבעיה – החולשות הקריטיות ביותר שהאקרים יכולים לנצל לרעה.

על ידי שימוש בגישה של תוקף, לייטספין ממפה באופן יזום ורציף את כל נכסי הענן תוך כמה דקות, כדי לאתר איומים קריטיים פוטנציאליים, למנוע חולשות בהגדרות ולספק תצוגה מבוססת הקשר של כל הממצאים בכל רגע נתון.

בנוסף, הפלטפורמה של לייטספין מאפשרת תעדוף חכם, פתרון הבעיות ומניעת הסיכונים על פי סדר חשיבותם, בין אם מדובר בהגדרות בעייתיות, פגיעויות ידועות, נכסי ענן ציבוריים בסיכון, הרשאות מסוכנות, או נקודות תורפה שונות.

פלטפורמת ה-SaaS של החברה מאפשרת הטמעה פשוטה תוך כמה צעדים פשוטים, המשתמשים מקבלים גישת אבטחה כוללת לסביבה שלהם, פרואקטיבית שאינה מתמקדת רק בפתרונות לעמידה בדרישות סטנדרט או בהתראות לאחר שהתוקף כבר חדר למערכת.

"התלות ההולכת וגוברת במחשוב ענן מובילה לגידול בסכנות לארגונים. לאחר שעבדנו עם מנהלי אבטחת מידע (CISOs) ומנהלי ענן ממגוון חברות גלובליות, אנו יודעים, כי הפתרונות הקיימים אינם עונים על מלוא אתגרי האבטחה בסביבות ענן וסביבות קוברנטיס מודרניות דינמיות", אמר ולדי סנדלר, מנכ"ל ומייסד שותף בלייטספין. "בהתבסס על הניסיון שלנו בתקיפת תשתיות ענן, אנו מבינים כיצד תוקפים חושבים, שזה כוח העל שלנו. אנו שמחים על השלמת המימון הנוכחי, בשיא מגפת הקורונה ולצד היציאה מהמצב החבוי כדי לקדם את עבודתנו בסיוע לארגונים להפחית משמעותית את הסיכון על ידי זיהוי ותעדוף פערי אבטחה קריטיים ותיקונם לפני שנכסים רגישים נופלים לידיים הלא נכונות”.

לחשוב כמו התוקף: לייטספין הישראלית מגייסת ארבעה מיליון דולר בסבב סיד Reviewed by on . ליייטספין, שמפתחת את הדור הבא של אבטחת הענן, קוברנטיס ומיקרו-שירותים מפני איומים ידועים ובלתי ידועים, הודיעה היום על יציאה ממצב חבוי לאחר גיוס סך של ארבעה מיליו ליייטספין, שמפתחת את הדור הבא של אבטחת הענן, קוברנטיס ומיקרו-שירותים מפני איומים ידועים ובלתי ידועים, הודיעה היום על יציאה ממצב חבוי לאחר גיוס סך של ארבעה מיליו Rating: 0

הגיבו