תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » רון גריסרו, ראש זרוע המחשוב של הבינלאומי, ינהל את החטיבה הבנקאית
רון גריסרו, מנהל החטיבה הבנקאית של הבנק הבינלאומי. צילום: יח"צ

רון גריסרו, ראש זרוע המחשוב של הבינלאומי, ינהל את החטיבה הבנקאית

גריסרו מסיים את תפקידו כמנכ"ל מת"ף, וטרם ידוע מי יחליף אותו ● מינויו הוא חלק מסבב מינויים בהנהלת הבנק הבינלאומי

מאת 11 בנובמבר 2020, 15:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רון גריסרו, מנכ"ל מת"ף – זרוע המחשוב של הבנק הבינלאומי, מונה לראש החטיבה הבנקאית ולסמנכ"ל בבנק. מינויו הוא חלק מסבב מינויים שאושר על ידי הדירקטוריון. טרם ידוע מי ימונה למחליפו של גריסרו במת"ף.

גריסרו הגיע למת"ף ב-2017 ממנורה מבטחים, שם שימש כמנמ"ר, והחליף את אמנון בק. כמו כן, הוא היה במהלך הקריירה שלו מנמ"ר Cal וכיהן בתפקידי ניהול בכירים באמדוקס. לגריסרו תואר בהנדסה וניהול מאוניברסיטת תל אביב.

במהלך תפקידו במת"ף יישם גריסרו את קידום החדשנות והדיגיטל בבנק הבינלאומי. בפברואר השנה זכה הבנק בפרס מצטייני המחשוב של אנשים ומחשבים, בקטגוריה של טרנספורמציה דיגיטלית. כמו כן, במהלך כהונתו הוא התמודד עם המאבקים שניהל ועד העובדים של מתף על רקע השינויים והמעבר לדיגיטל. בפברואר אשתקד חתמו ההנהלה וההסתדרות על הסכם קיבוצי, והעובדים קיבלו תוספת שכר של 14%.

סבב המינויים מגיע לקראת פרישתו בסוף השנה של אילן בצרי, המשנה למנכ"ל וראש החטיבה העסקית של הבנק הבינלאומי. יחליף אותו בתפקידו בנצי אדירי, כיום סמנכ"ל וראש חטיבת המשאבים. לתפקיד זה תתמנה אלה גולן, שגריסרו יחליף אותה. מינוי נוסף שאושר הוא זה של עו"ד חביבה דהן, ראשת מערך הייעוץ המשפטי, שתמונה גם היא כחברת הנהלה, בדרגת סמנכ"ל.

עוד ביטוי לביסוס מעמדם של המנהלים הטכנולוגיים

העובדה שלתפקיד בכיר בבנק הבינלאומי מונה מנהל בעל רקע ניהולי-טכנולוגי עשיר מבטאת מגמה בהנהלות של ארגונים, בין היתר פיננסיים, שרואים באגפי המחשוב והדיגיטל בין העוגנים המרכזיים למימוש האסטרטגיה שלהם. כבר כיום, מנהלי טכנולוגיות בארגונים פיננסיים ועסקיים משמשים כסמנכ"לים והם שותפים לדיוני ההנהלות. המינוי של גריסרו הוא עוד צעד בכיוון זה.

גריסרו סירב להתייחס לידיעה. סמדר ברבר צדיק, מנכ"לית הבנק הבינלאומי, אמרה כי הוא "בעל ניסיון רב שנים בעולמות החדשנות והטכנולוגיה, והתשלומים. הוא יתרום רבת להנהלת הבנק בכלל ולחטיבה הבנקאית בפרט".

רון גריסרו, ראש זרוע המחשוב של הבינלאומי, ינהל את החטיבה הבנקאית Reviewed by on . רון גריסרו, מנכ"ל מת"ף - זרוע המחשוב של הבנק הבינלאומי, מונה לראש החטיבה הבנקאית ולסמנכ"ל בבנק. מינויו הוא חלק מסבב מינויים שאושר על ידי הדירקטוריון. טרם ידוע מ רון גריסרו, מנכ"ל מת"ף - זרוע המחשוב של הבנק הבינלאומי, מונה לראש החטיבה הבנקאית ולסמנכ"ל בבנק. מינויו הוא חלק מסבב מינויים שאושר על ידי הדירקטוריון. טרם ידוע מ Rating: 0

הגיבו