תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » פרונטאג מגייסת 5 מיליון דולר עבור פלטפורמה לפיתוח מוצרי SaaS
שגיא רודין, המנכ"ל ומייסד שותף, ואביעד מזרחי, סמנכ"ל הטכנולוגיות ומייסד שותף, פרונטאג. צילום: יח"צ

פרונטאג מגייסת 5 מיליון דולר עבור פלטפורמה לפיתוח מוצרי SaaS

פלטפורמת SaaS Essentials as a Service מאפשרת לחברות להתמקד ביכולות הליבה הייחודיות למוצר שלהם, לקצר את זמן ההגעה לשוק, ולהרחיב את השימוש במוצר

מאת 18 באוקטובר 2020, 13:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פרונטאג (Frontegg), יצרנית פלטפורמה לפיתוח מהיר ויעיל של מוצרי SaaS, הודיעה היום (א') על גיוס של 5 מיליון דולר בשלב הסיד בהובלת פיטנגו (Pitango), ובהשתתפות i3 Equity וגלובל פאונדרס קפיטל (Global Founders Capital).

השימוש בפלטפורמה, שלדברי החברה היא ראשונה מסוגה, מאפשר לצוותי פיתוח מוצרי SaaS להתמקד בפיתוח יתרונות הליבה שלהם, באמצעות הטמעה של מודולים סטנדרטים והכרחיים למוצרי ה-SaaS. החברה שמה לה למטרה להאיץ את החדשנות בשוק ה-SaaS הגלובלי, שעל פי התחזיות צפוי לעבור את ה-116 מיליארד דולר בשנת 2020, כאשר 80% מחברות התוכנה מתכננות להציע מוצרים במודל SaaS עד שנת 2022.

פרונטאג מספקת מערך של יכולות מוצר חיוניות, מודולריות וזמינות בכמה שורות קוד, המשתלבות בקלות בכל אפליקציית SaaS חדשה או קיימת. שילוב יכולות אלה במוצרים הקיימים מתבצע באופן חלק ומהיר, ובכך מאפשר לצוותי הפיתוח להתמקד בליבת המוצר שלהם, במקום להשקיע זמן יקר בפיתוח יכולות סטנדרטיות, בדומה לכל מוצר SaaS שיוצא לשוק. כתוצאה מכך, פלטפורמת SaaS Essentials as a Service של Frontegg מאפשרת לארגונים מכל הגדלים את האפשרות להאיץ את הפיתוח ולשכלל את מוצרי ה-SaaS אותם הם מציעים ללקוחותיהם.

"פרונטאג עונה על צורך ממשי בשוק"

"לפני שקמה AWS, המהנדסים נדרשו להקים ולתחזק את תשתיות הארגון שלהם בעצמם. לפני קוברנטס (Kubernetes), צוותי DevOps נאלצו להרכיב פתרונות משלהם לניהול ופריסת קונטיינרים בפרודקשן. הפלטפורמות הללו שחררו ארגוני תוכנה מטיפול באותן משימות שאינן בליבה העסקית שלהם, אך עדיין קריטיות לתפקוד המוצר, וסיפקו להם פתרונות מעולים לאותם האתגרים", אמר שגיא רודין, מייסד משותף ומנכ"ל פרונטאג. "המשימה שלנו היא לתת לחברות חדשניות בתחום ה-SaaS הזדמנות דומה – להאיץ פיתוח של אפליקציות SaaS ובד-בבד לאפשר את חוויית השימוש האופטימלית והמאובטחת ביותר למשתמשים שלהם".

פרונטאג כבר משולבת בסביבת הפרודקשן של לקוחות רבים – החל בחברות סטארט-אפ בצעדיהן הראשונים וכלה בחדי-קרן שחווים צמיחה אדירה – וחותרת, ברבעונים הבאים, להרחיב את בסיס לקוחותיה בצפון אמריקה.

החברה הוקמה על-ידי רודין ואביעד מזרחי, בכירים לשעבר בצ'ק פוינט, וחברות טכנולוגיה נוספות, ובעלי ניסיון רב בפיתוח מוצרים ותשתיות בעולמות ה-SaaS, שחוו ממקור ראשון את אתגרי קידום החדשנות ופיתוח תשתיות תומכות מוצר.

"פרונטאג חוסכת זמן ומשאבים בפיתוח SaaS, דבר שהוא הכרחי היום לכל חברה שמתחרה בשוק", אמר איל איצקוביץ', שותף מנהל בקרן Pitango Early Stage – קרן להשקעה בחברות בשלבים מוקדמים של פיטנגו, שמצטרף לדירקטוריון. "בפיטנגו השקענו בחברות SaaS רבות בתחומים שונים, משלב הרעיון ועד לחברות בוגרות יותר. לכולן בעיה משותפת, זמן ההגעה לשוק עם המוצר עבור החברות הוא קריטי, אך עם זאת, ללא יכולות מסוימות, אין באפשרותן להגיע למכירות משמעותיות. פרונטאג עונה על צורך ממשי בשוק, עם יזמים שחוו את הבעיה בעבר, ועם פוטנציאל שוק משמעותי – דוגמה מצוינת לחברות שאנחנו שמחים לצאת למסע איתן".

"אנו גאים על כך שהיינו הראשונים לזהות את פרונטאג ואת הפער המהותי שהחברה מצאה בשוק ה-SaaS, כמו גם הראשונים להשקיע בחברה", אמרה נגה קפ, שותפה מנהלת ב-i3 Equity Partners. "מצאנו ב- פרונטאג מייסדים בעלי חזון, רקע טכנולוגי מובהק ורקורד ניהולי מוכח בפיתוח ופריסה של פתרונות SaaS, ואין לנו ספק כי החברה עומדת לחולל מהפכה בשוק ה-SaaS, כפי שעשו לפניה Wix בעולם של פיתוח אתרים ו-Gong בעולם המכירות".

רשף מאן, סמנכ"ל טכנולוגיות ושותף מייסד של אפספלייר (AppsFlyer): "כסמנכ"ל טכנולוגיות, אני שואף למקד את משאבי המו"פ שלי בפיתוח מוצר הליבה שלנו, אך מבלי להתפשר על היכולות המעניקות למוצר ה-SaaS שלנו את ה'ברק' שלו. זהו בדיוק הערך שמספקת פרונטאג, פלטפורמת SaaS-as-a-Service מתקדמת, המשתלבת באופן מושלם במערכת שלנו ומאפשרת לנו להתמקד במה שאנו אוהבים לעשות – לבנות את פלטפורמת השיווק המובילה של אפספלייר". 

חבילת היכולות החיוניות שמספקת פרונטאג מתמקדת בשלוש חוויות עיקריות של משתמשי הקצה: חוויית "גישה מאובטחת למוצר", עם מאפיינים כגון: אימות משתמשים, ניהול הרשאות מתקדם, רישומי גישות ופעילות, בקרות פרטיות וניהול API. חוויית "קישוריות ואינטגרציות", באמצעות מערכת התראות פנימית באפליקציה ואינטגרציה עם אפליקציות חיצוניות. וחוויית "יצירת מעורבות משתמשים" דרך דו"חות, דשבורדים ויכולות נוספות.

מנקודת מבט טכנית, פרונטאג ממנפת את השימוש בעקרונות ושיטות מתקדמות כמו Micro-Services וקונטיינרים כדי לספק פתרון סקלבילי, אשר משתלב בקלות בכל תשתית תוכנה, תוך שהוא אגנוסטי לסביבה ול-stack של החברות המשתמשות בו. צוותי הפיתוח יכולים לגשת לחבילות של פרונטאג כשירותים מנוהלים בענן, המציעים גמישות ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר, או להתקין אותן כקונטיינר Docker/K8s בסביבה שלהם או בענן של לקוחותיהם. הפתרון של החברה מבוסס על יסודות Multi-tenancy המאפשרים גמישות והתאמה לכל סוג ארגון אשר לקוחות ה-SaaS דורשים. השפות והטכנולוגיות הנתמכות קיום כוללות React, Angular, Vue.js, Node.js, Django, Flask ו-ASP.NET. 

פרונטאג מגייסת 5 מיליון דולר עבור פלטפורמה לפיתוח מוצרי SaaS Reviewed by on . פרונטאג (Frontegg), יצרנית פלטפורמה לפיתוח מהיר ויעיל של מוצרי SaaS, הודיעה היום (א') על גיוס של 5 מיליון דולר בשלב הסיד בהובלת פיטנגו (Pitango), ובהשתתפות i3 E פרונטאג (Frontegg), יצרנית פלטפורמה לפיתוח מהיר ויעיל של מוצרי SaaS, הודיעה היום (א') על גיוס של 5 מיליון דולר בשלב הסיד בהובלת פיטנגו (Pitango), ובהשתתפות i3 E Rating: 0

הגיבו