תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק פורומים » בעקבות התחממות היחסים: אנשים ומחשבים תערוך כנס בדובאי
תעשיית ההיי-טק הישראלית בדרך לדובאי, ואיתה פורום C3 של אנשים ומחשבים. צילום: מתוך BigStock

בעקבות התחממות היחסים: אנשים ומחשבים תערוך כנס בדובאי

פורום המנכ"לים והמנמ"רים C3 מבית אנשים ומחשבים יקיים בחודש מרץ הקרוב כנס מקצועי בעיר, עם גורמי היי-טק בכירים בישראל ובאיחוד האמירויות ● זוהי חברת המדיה ואירועי הטק הישראלית הראשונה שמקיימת כנס במדינה זו

מאת 3 בספטמבר 2020, 16:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פעמי השלום: אנשים ומחשבים תערוך בחודש מרץ הקרוב כנס ראשון של חברת מדיה ואירועי היי-טק ישראלית בדובאי, עיר העסקים והחדשנות של איחוד האמירויות. זאת, בעקבות התחממות היחסים בין שתי המדינות והחתימה הצפויה בקרוב על הסכם שלום ביניהן. מדובר בחלק מסדרת הכנסים הבינלאומיים של פורום המנכ"לים והמנמ"רים C3 מבית אנשים ומחשבים, והוא ייערך במרכז הכנסים סופיטל (Sofitel Dubai Downtown).

באירוע ישתתפו מנכ"לים, סמנכ"לים ומנמ"רים מחברות ה-IT הגדולות בישראל, שמחפשות שיתופי פעולה והשקעות באיחוד האמירויות הערביות. נציגים מהמדינה המארחת יציגו במהלכו את התחומים שבהם התעשייה הטכנולוגית בה מעוניינת לשתף פעולה עם ישראל, ובכלל זה סייבר, טרנספורמציה דיגיטלית, בריאות, פינטק, חקלאות, אנרגיה מתחדשת ומים. כמו כן, ישתתפו בכנס נציגים מגופים רשמיים בישראל. האירוע יאפשר לגורמים הרלוונטיים בכלכלה ובענף ההיי-טק בשתי המדינות להיפגש פנים מול פנים.

את הכנס יוביל פלי הנמר, יזם ומנהיג אנשים ומחשבים, המלווה את תעשיית ההיי-טק וה-IT בישראל מזה 40 שנים.

בקרוב - גם בדובאי. פורום C3 של אנשים ומחשבים

בקרוב – גם בדובאי. פורום C3 של אנשים ומחשבים

פורום סובב עולם

C3 הוא הפורום הגדול ביותר של בכירי תעשיית ההיי-טק בישראל, והוא מקיים מפגשים מקצועיים וכנסים בארץ ובחו"ל מספר פעמים בשנה. עם הכנס בדובאי במרץ הקרוב תצטרף איחוד האמירויות לרשימה הארוכה של המדינות שבהם ערך הפורום הכנסים. יצוין שזו אינה המדינה הערבית הראשונה ש-C3 מגיע אליה: בעבר הוא קיים כנס במרוקו.

גם לאחר פרוץ הקורונה המשיכה קבוצת אנשים ומחשבים לקיים את שיגרת הכנסים, הוועידות וכנסי הלקוחות שלה – במתכונת וירטואלית, לאור המצב. גם בכנס המדובר, ההשתתפות היא בהתאם לזמינות ולתנאים שיאפשרו זאת בעת עריכתו.

יצוין כי ועדת התכנים של הכנס בדובאי, בראשותו של רונן זרצקי, מנכ"ל BSD-IT ויו"ר פורום C3, תתכנס כבר בימים הקרובים לפגישה ראשונה. הרישום לכנס כבר החל.

בעקבות התחממות היחסים: אנשים ומחשבים תערוך כנס בדובאי Reviewed by on . פעמי השלום: אנשים ומחשבים תערוך בחודש מרץ הקרוב כנס ראשון של חברת מדיה ואירועי היי-טק ישראלית בדובאי, עיר העסקים והחדשנות של איחוד האמירויות. זאת, בעקבות התחממו פעמי השלום: אנשים ומחשבים תערוך בחודש מרץ הקרוב כנס ראשון של חברת מדיה ואירועי היי-טק ישראלית בדובאי, עיר העסקים והחדשנות של איחוד האמירויות. זאת, בעקבות התחממו Rating: 0

תגובות (4)

 • Avatar

  לולו

  למרות שאהיה שם כבר בינואר אבוא אתכם. לולו

 • Avatar

  אורית שרון

  מי יוזמן להשתתף?

 • Avatar

  נוריאל חטה

  מעניין …

 • Avatar

  אידית קליימן

  שלום רב,

  אנחנו חברה המתמחה במתן שירותי פיתוח ורגולציה בתחום המדיקל והDigital Heatlhcare.

  נא חזרו אליי לגבי פרטים עבור השתתפות כמציגים וכמשתתפים בכנס C3.
  תודה,
  אידית קליימן

הגיבו