תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » תנו לחיות לחיות תגייס כספים באמצעות אפליקציית דסקטופ של Causebee

תנו לחיות לחיות תגייס כספים באמצעות אפליקציית דסקטופ של Causebee

Desktop Sticker תספק למשתמשים עדכונים שוטפים מפעילותה של העמותה, ותייצר הכנסות דרך חסויות שיצורפו אליהם ● מתנו לחיות לחיות נמסר, כי "אנו מחפשים כל העת דרכים יצירתיות להידוק הקשר עם המתנדבים, ולהגדלת המשאבים הכספיים של העמותה"

מאת 9 במאי 2010, 17:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עמותת תנו לחיות לחיות השיקה אפליקציית דסקטופ חדשה, שאמורה לסייע בהגדלת המשאבים הכספיים שלה. Desktop Sticker פותחה על ידי חברת Causebee, והיא מיועדת לספק למשתמשים עדכונים אודות הפעילות השוטפת של תנו לחיות לחיות, ואגב כך לייצר הכנסות באמצעות חסויות שיוצמדו לעדכונים.

בין השאר, תספק האפליקציה קטעי וידיאו המתעדים את פעילות העמותה, ותציג על המסך עדכון מתמיד של סכום הכסף שזרם באמצעותה לתנו לחיות לחיות. בעמותה מתכוונים לעודד את המשתמשים הראשונים להפיץ את Desktop Sticker לחבריהם באמצעות שימוש ברשתות החברתיות ובדואר האלקטרוני, וכך לחולל הכנסה משמעותית מהיישום.

"בעידן הטכנולוגי, אנו מחפשים כל הזמן דרכים יצירתיות להידוק הקשר עם הפעילים, המתנדבים, והתורמים, ולהגדלת המשאבים הכספיים המאפשרים לנו להמשיך לפעול לטובת בעלי החיים", נמסר מתנו לחיות לחיות.

את האפליקציה ניתן להוריד מכתובת זו.

תנו לחיות לחיות תגייס כספים באמצעות אפליקציית דסקטופ של Causebee Reviewed by on . עמותת תנו לחיות לחיות השיקה אפליקציית דסקטופ חדשה, שאמורה לסייע בהגדלת המשאבים הכספיים שלה. Desktop Sticker פותחה על ידי חברת Causebee, והיא מיועדת לספק למשתמשי עמותת תנו לחיות לחיות השיקה אפליקציית דסקטופ חדשה, שאמורה לסייע בהגדלת המשאבים הכספיים שלה. Desktop Sticker פותחה על ידי חברת Causebee, והיא מיועדת לספק למשתמשי Rating:

הגיבו