תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » קובי יוסף מונה לסמנכ"ל טכנולוגיות וחדשנות בקבוצת דלק ישראל
קובי יוסף, סמנכ"ל טכנולוגיות וחדשנות בקבוצת דלק ישראל. צילום: יניב פאר

קובי יוסף מונה לסמנכ"ל טכנולוגיות וחדשנות בקבוצת דלק ישראל

יוסף יהיה אחראי על כל פעילות המיחשוב של הקבוצה הן ברמת התשתיות והן ברמת מערכות המידע ויוביל את תחום החדשנות ● יוסף: "ענף האנרגיה והקמעונאות עובר תהפוכות רבות, כמו הרחבת השימוש באנרגיות מתחדשות, הפיכת התחנות לדיגיטליות, פעילות רבה בעולם הדאטה ועוד"

מאת 30 ביולי 2020, 11:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חילופי מנמ"רים בקבוצת דלק ישראל. קובי יוסף מונה לסמנכ"ל טכנולוגיות וחדשנות בקבוצה, והוא מחליף את שחר אמיתי, מנמ"ר החברה הנוכחי.

יוסף עבר לדלק מחברת התיירות דיזנהאוז, שם כיהן כסמנכ"ל טכנולוגיות של החברה. במסגרת תפקידו שם היה אחראי על הובלת כלל ה-IT ומערכות המידע בקבוצה. לפני שעבר לדיזנהאוז, כיהן יוסף בתפקידי ניהול שונים בקבוצת כאל, כאשר תפקידו האחרון היה סגן סמנכ"ל טכנולוגיות ותפעול ומנהל הפיתוח הראשי.

"התפקיד החדש מאתגר ומרתק. ענף האנרגיה והקמעונאות עובר תהפוכות רבות, כמו הרחבת השימוש באנרגיות מתחדשות, הפיכת התחנות לדיגיטליות, פעילות רבה בעולם הדאטה ועוד", אמר יוסף.

יוסף יהיה אחראי על כל פעילות המיחשוב של הקבוצה הן ברמת התשתיות והן ברמת מערכות המידע. לצד זאת, יוביל יוסף את תחום החדשנות בקבוצה ורתימת טכנולוגיות חדשניות ליצירת ערך עסקי לפעילותה.

דלק ישראל היא חלק מקבוצת דלק שבשליטת יצחק תשובה, היא מעסיקה אלפי עובדים ויש לה כ-250 תחנות דלק וכ-200 חנויות נוחות. לדלק ישראל יש כמה חברות בנות, בהן חנויות הנוחות מנטה, דלק גז טבעי, דלק שינוע, דלק גז וקפה ג'ו.

מנמ"רים זזים

מלבד קובי יוסף, שעבר לדלק, דיווחנו באחרונה על שינויים באגף מערכות המידע של לובינסקי, שם מונה גדי גילאון למנמ"ר בנוסף לתפקידו במקום שמעונה נווה. התפקיד של ראש חטיבת הדיגיטל והמיחשוב בכללית עדיין פתוח. ההנהלה מקיימת ראיונות עם מועמדים שחושקים בתפקיד הנכסף. גם בבנק ישראל, המכרז לחיפוש מנמ"ר במקום אבנר זיו עדיין קיים וישנה התעניינות רבה.

קובי יוסף מונה לסמנכ"ל טכנולוגיות וחדשנות בקבוצת דלק ישראל Reviewed by on . חילופי מנמ"רים בקבוצת דלק ישראל. קובי יוסף מונה לסמנכ"ל טכנולוגיות וחדשנות בקבוצה, והוא מחליף את שחר אמיתי, מנמ"ר החברה הנוכחי. יוסף עבר לדלק מחברת התיירות דיזנ חילופי מנמ"רים בקבוצת דלק ישראל. קובי יוסף מונה לסמנכ"ל טכנולוגיות וחדשנות בקבוצה, והוא מחליף את שחר אמיתי, מנמ"ר החברה הנוכחי. יוסף עבר לדלק מחברת התיירות דיזנ Rating: 0

הגיבו