תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » דיווחים: עלי באבא מתכננת הנפקה לפי שווי של 200 מיליארד דולר
תנפיק בהונג קונג או בשנחאי עלי באבא

דיווחים: עלי באבא מתכננת הנפקה לפי שווי של 200 מיליארד דולר

מקורות יודעי דבר דיווחו לרויטרס על הכוונה של עלי באבא, שלא הסתירה את הרצון שלה להנפיק בין 5% ל-10% ממניות החברה עד סוף השנה ● בענקית האי-קומרס הסינית מכחישים ומומחים מעריכים כי היא תבצע את ההנפקה דווקא בשנחאי

מאת 12 ביולי 2020, 15:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סוכנות הידיעות רויטרס מדווחת שבהונג קונג רווחות הערכות עקשניות שלפיהן ענקית האי-קומרס עלי באבא מתכננת לבצע הנפקת מניות ענקית בבורסה המקומית על פי שווי חברה של 200 מיליארד דולר, באמצעות זרוע המימון של החברה, ANT Technology Group.

על אף שאין זה סוד שעלי באבא מתכננת הנפקה קרובה, גם ANT וגם היא הכחישו את הדברים.

החברה שייסד ג'ק מה, שפרש מתפקיד המנכ"ל שלה לא מכבר, כבר דיווחה על רצונה להנפיק בין 5% ל-10% ממניות החברה עד לסוף השנה הנוכחית. עם זאת, רוב המומחים העריכו שהיא תבצע את ההנפקה בשנחאי. אלא שגורמים המקורבים לחברה מסרו לרויטרס שהיא בוחנת הנפקה בהונג קונג משום שתהליך ההנפקה עשוי להיות קל יותר, שכן, בגלל המתח ביחסים הכלכליים בין סין לארצות הברית, הנפקה בהונג קונג תזכה לנזילות משופרת.

הנפקת עלי באבא צפויה להיות ההנפקה הגדולה ביותר השנה ובמידה שהיא תבוצע בהונג קונג, זה יחזק מאוד את מעמדה כמרכז הפיננסי המוביל במזרח אסיה.

דיווחים: עלי באבא מתכננת הנפקה לפי שווי של 200 מיליארד דולר Reviewed by on . סוכנות הידיעות רויטרס מדווחת שבהונג קונג רווחות הערכות עקשניות שלפיהן ענקית האי-קומרס עלי באבא מתכננת לבצע הנפקת מניות ענקית בבורסה המקומית על פי שווי חברה של 2 סוכנות הידיעות רויטרס מדווחת שבהונג קונג רווחות הערכות עקשניות שלפיהן ענקית האי-קומרס עלי באבא מתכננת לבצע הנפקת מניות ענקית בבורסה המקומית על פי שווי חברה של 2 Rating: 0

הגיבו