תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » לנדא דיגיטל פרינטינג מינתה את אריק גורדון למנכ"ל החברה
אריק גורדון, מנכ"ל לנדא דיגיטל פרינטינג. צילום: עופר חן

לנדא דיגיטל פרינטינג מינתה את אריק גורדון למנכ"ל החברה

גורדון מגיע ללנדא לאחר 18 שנים באורבוטק, כאשר בשנתיים האחרונות הוא שימש כסגן נשיא בכיר לאסטרטגיה וצמיחה בחברה

מאת 2 ביוני 2020, 11:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לנדא דיגיטל פרינטינג הודיעה היום (ג') על מינויו של אריק גורדון לתפקיד המנכ"ל שלה.

החברה, שהוקמה לפני כעשור כספין אאוט של מעבדות לנדא, מעסיקה כ-550 עובדים, והחלה לחדור לשווקים ברחבי העולם עם מכונות הדפוס הננו-גרפי שלה.

גורדון מצטרף ללנדא אחרי 18 שנים באורבוטק. בשנתיים האחרונות הוא כיהן כסגן נשיא בכיר לאסטרטגיה וצמיחה בחברה, והיה אחראי להגדרת והובלת אסטרטגיית הצמיחה הטכנולוגית העתידית שלה והגידול שחוותה בשווקים חדשים. לפני כן, הוא מילא מספר תפקידי ניהול בכירים בפעילויות של אורבוטק באסיה פסיפיק. עם שובו לישראל ב-2013 התמנה גורדון לנשיא חטיבת ה-PCB (מעגלים מודפסים). לפני שהצטרף לאורבוטק, גורדון עבד במשך ארבע שנים בסייטקס באירופה.

"במהלך שנותיו באורבוטק הייתה לי הזכות לעבוד בצמוד עם גורדון. אני מעריך אותו כמנהיג בעל רקע טכנולוגי רחב, שהוכיח הבנה עסקית עמוקה וחשיבה אסטרטגית בכל תפקיד אותו מילא. לגורדון יש את היכולות המקצועיות והבינאישיות הדרושות להובלת צוות העובדים שלנו במימוש ההזדמנויות העסקיות שעומדות בפנינו, ובביסוס לנדא דיגיטל פרינטינג בשוק הדפוס העולמי", אמר אשר לוי, יו"ר פעיל של החברה.

הוא ציין כי "ב-2019 התקינה לנדא דיגיטל פרינטינג מכונות דפוס ננו-גרפיות ראשונות באתרי לקוחות ברחבי העולם והשנה, למרות מגפת הקורונה הכלל עולמית, אנחנו מצפים לראות התקנות נוספות. אנחנו משוכנעים שגורדון הוא האדם הנכון להוביל את החברה להצלחה עולמית".

גורדון אמר ש-"יש בלנדא דיגיטל פרינטינג שילוב של טכנולוגיה, מוצרים, אנשים מקצועיים מהשורה הראשונה ולא פחות מכך פוטנציאל בתעשיית הדפוס, שהיקפה טריליון דולר. כמנכ"ל, אני מקבל עליי את המשימה להנהיג את הצוות המוכשר של לנדא בישראל וברחבי העולם למימוש ההזדמנות המשמעותית שלפנינו".

לנדא דיגיטל פרינטינג מינתה את אריק גורדון למנכ"ל החברה Reviewed by on . לנדא דיגיטל פרינטינג הודיעה היום (ג') על מינויו של אריק גורדון לתפקיד המנכ"ל שלה. החברה, שהוקמה לפני כעשור כספין אאוט של מעבדות לנדא, מעסיקה כ-550 עובדים, והחלה לנדא דיגיטל פרינטינג הודיעה היום (ג') על מינויו של אריק גורדון לתפקיד המנכ"ל שלה. החברה, שהוקמה לפני כעשור כספין אאוט של מעבדות לנדא, מעסיקה כ-550 עובדים, והחלה Rating: 0

הגיבו