תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » "בגלל המידע, כל חברה יכולה להיות תחנת כוח דיגיטלית"
ליאור פוני, מנכ"ל דל טכנולוגיות ישראל. צילום: ניב קנטור

"בגלל המידע, כל חברה יכולה להיות תחנת כוח דיגיטלית"

"חברות שהחלו תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית לפני משבר הקורונה מצאו את עצמן יותר מוכנות למשבר זה ולמשברים עתידיים", אמר ליאור פוני, מנכ"ל דל ישראל

מאת 25 במאי 2020, 16:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"משבר הקורונה הוכיח, כמו עוד אירועים שקרו בשנים האחרונות, שהנתונים הם מלכי השוק ושתהליכי קבלת החלטות נעשים בצורה טובה יותר על בסיס ניתוח מידע. המידע הגדל, עם צונמי הנתונים, מביא אתו מורכבות בניהול המידע. לארגונים יש פוטנציאל צמיחה ענק בשל המידע: כל חברה יכולה להיות תחנת כוח דיגיטלית", כך אמר ליאור פוני, מנכ"ל דל טכנולוגיות ישראל. לדבריו, "חברות שהחלו תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית לפני משבר הקורונה מצאו את עצמן יותר מוכנות למשבר זה ולמשברים עתידיים, כי הן יכולות לנהל, לעבד ולשלוף נתונים, ולשלוט בתהליכי ה-IT מקצה לקצה, בחצר הבית ובענן".

פוני דיבר באירוע ההשקה הווירטואלי של פתרון האחסון החדש PowerStore מבית דל טכנולוגיות. האירוע, שהתקיים היום (ב'), נערך בהפקת אנשים ומחשבים והנחה אותו דרור גלוברמן, עיתונאי טכנולוגיה ומגיש התכנית נקסט בערוץ 12.

לדבריו, "דל טכנולוגיות מובילה את שוק תשתיות האחסון העולמי – כך לפי מחקר של IDC שנערך במרץ השנה. היום אנחנו משיקים בישראל את PowerStore – פלטפורמת תשתית האחסון המודרנית, שנבנתה מהבסיס, מאפס, עם טכנולוגיה שנועדה לענות על כל האתגרים המודרניים של עידן המידע".

"היסטוריה ומורשת של מומחיות בניהול תשתיות מידע"

"דל מתבססת על היסטוריה ומורשת של מומחיות בניהול תשתיות מידע", אמר פוני. "חלה התקדמות מטאורית מהמאה הקודמת לזו הנוכחית בכל הקשור לאחסון נתונים. בעבר היה מחסן דיסקים – כיום הדרישה היא למערכות חכמות, גמישות ודינמיות, שמאפשרות לנהל את הנתונים באופן יעיל, מהיר, חכם ואקונומי".

לדבריו, "המיזוג של דל עם EMC הניב תנופה משמעותית לחדשנות של החברה, שהשקיעה, ותמשיך לעשות זאת, עשרות מיליארדי דולרים במו"פ".

צילום ועריכת וידיאו: אורי אלון

"החוכמה", ציין, "היא איך מנווטים את הספינה עם רוח יזמות, תוך ניתוח השוק, הבנת צרכיו ובניית טכנולוגיות שישמשו גם בעתיד. הטרנספורמציה הדיגיטלית היא הצורך באותו שינוי עסקי שכל החברות נדרשות לו, על מנת להתאים את עצמן לעולם החדש. סוגיית האחסון היא חלק מאותה טרנספורמציה".

"מערכת שעונה לצרכי ה-IT החדשים"

"המערכת החדשה מאפשרת לצוותי תשתיות ה-IT גמישות תפעולית, עם חיבור לענן וניהול אוטומטי וקל של הנתונים. היא נבנתה ותוכננה מאפס ולא מתבססת על מערכות קודמות. המערכת אגנוסטית למבנה ולמיקום, וככזו, היא עונה לצרכי ה-IT החדשים, כי היא מאפשרת את מימוש הטרנספורמציה הדיגיטלית מבלי להפריע להתנהלות השוטפת".

בהיבט הכלכלי אמר פוני כי "יש לנו כמה מסלולי תשלום. דל מאפשרת לארגונים לבחור בין כמה חלופות תשלום גמישות, עם התחייבות לזמן קצר או ארוך. התכנית מציעה תשלום על פי צריכה, וכוללת גם תמיכה גלובלית ושירותים מנוהלים. כך, אנחנו מציעים ללקוחות הארגוניים גמישות תשלום כמו בענן, לצד שליטה וניהול כמו בדטה סנטר. כמו כן, אנחנו מציעים תכנית שדרוגים גמישה, המספקת אפשרויות שידרוגים על ידי שימור מרבי של ההשקעה ובעלות נמוכה מאוד".

"מערכת PowerStore משלבת אוטומציה עם טכנולוגיות הדור הבא וארכיטקטורת תוכנה חדישה, ובכך מספקת לארגונים תשתית ייחודית שנותנת מענה לצרכים שלהם", אמר פוני לסיכום. "צוות המו"פ של החברה בישראל היה מעורב באופן משמעותי בפיתוח. זה לא המוצר הראשון שפותח בארץ ואינו האחרון. בשבועות האחרונים החלה התעניינות של לקוחות ארגוניים ושל השותפים העסקיים שלנו במערכת החדשה. אנחנו רואים דרישה גבוהה לפתרון ואני מאמין שב-2021 נראה גידול במכירות שלו".

"בגלל המידע, כל חברה יכולה להיות תחנת כוח דיגיטלית" Reviewed by on . "משבר הקורונה הוכיח, כמו עוד אירועים שקרו בשנים האחרונות, שהנתונים הם מלכי השוק ושתהליכי קבלת החלטות נעשים בצורה טובה יותר על בסיס ניתוח מידע. המידע הגדל, עם צו "משבר הקורונה הוכיח, כמו עוד אירועים שקרו בשנים האחרונות, שהנתונים הם מלכי השוק ושתהליכי קבלת החלטות נעשים בצורה טובה יותר על בסיס ניתוח מידע. המידע הגדל, עם צו Rating: 0

הגיבו