תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » דרושים בחברת החשמל: שני סגני מנהל אגף מערכות מידע
חברת החשמל

דרושים בחברת החשמל: שני סגני מנהל אגף מערכות מידע

המועמדים מיועדים לקבלת אחריות על שני מגזרים: דיגיטל ואנליטיקה ויישומים, ושניהם ידווחו למנהל האגף, רונן דקל, המדווח לסמנכ"ל התקשוב של חברת החשמל, דני גרה-בגי

מאת 20 במאי 2020, 15:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת החשמל פרסמה בימים אלה מכרז לאיתור וגיוס שני סגני מנהל אגף מערכות מידע, שידווחו למנהל האגף, רונן דקל, המדווח לסמנכ"ל התקשוב של החברה, דני גרה-בגי.

כל אחד מהמועמדים יהיה אחראי על תחומים שונים. על פי לשון המודעה, מועמד אחד ינהל את מגזר היישומים במערכות המידע, ומנהל שני ינהל את המגזר של דיגיטל ואנליטיקה. לדברי דני גרה-בגי, הגיוס הוא חלק משינוי ארגוני שהוא יזם בתוך חטיבת מערכות המידע שהוא ממונה עליה. עד כה התפקידים האלו נעשו במסגרות ארגוניות אחרות בתוך חטיבת מערכות המידע, וכעת, בעקבות השינוי הארגוני, החליטה חברת חשמל לגייס שני בכירים לתפקידים אלו.

על מנהל מגזר יישומים שייבחר יוטלו המשימות הבאות: בניית אסטרטגיה, הובלה ותכנון, ניהול מערכות המידע בחברה, הובלת פרויקטים, התוויית יעדי ניהול ועוד.

המועמד השני, לתפקיד מנהל מגזר דיגיטל ואנליטיקה, יהיה אחראי על הובלת החדשנות הדיגיטלית של החברה הן ללקוחות הפנימיים והן לחיצוניים, בניית אסטרטגיית הדיגיטל של חברת החשמל בהתאם לצרכיה ומדיניותה, וכן קביעת יעדים וניהול שוטף.

בשני המגזרים מדובר על אחריות לניהול של כ-200 עובדים.

הדרישות, כפי שהן מפורטות במכרז, כוללות השכלה אקדמית, תואר ראשון בניהול מערכות מידע או תעשייה וניהול, תואר שני ממוסד מוכר במערכות מידע או במינהל עסקים. כמו כן הם נדרשים להוכחת ניסיון בניהול צוותים של 100 עובדים או לפחות חמש שנים בניהול עד 30 עובדים. ועדת האיתור מחפשת בעיקר אנשי IT, שיש להם ניסיון בהובלת פרויקטים מורכבים וכמובן בניהול צוותי פיתוח, ראייה מערכתית רחבה לא רק בתחום הניהול הכולל אלא גם בתחומי היישום.

המועד האחרון להגשת המועמדות הוא 8.6, למחלקת משאבי אנוש שהקימה ועדת איתור.

דרושים בחברת החשמל: שני סגני מנהל אגף מערכות מידע Reviewed by on . חברת החשמל פרסמה בימים אלה מכרז לאיתור וגיוס שני סגני מנהל אגף מערכות מידע, שידווחו למנהל האגף, רונן דקל, המדווח לסמנכ"ל התקשוב של החברה, דני גרה-בגי. כל אחד מה חברת החשמל פרסמה בימים אלה מכרז לאיתור וגיוס שני סגני מנהל אגף מערכות מידע, שידווחו למנהל האגף, רונן דקל, המדווח לסמנכ"ל התקשוב של החברה, דני גרה-בגי. כל אחד מה Rating: 0

תגובות (2)

  • Avatar

    מיכאל

    איפה המכרז הזה ? לא מצאתי אותו בשום מקום

  • Avatar

    שמעון

    יש באתר דרושים של חברת החשמל ובפייסבוק של חברת החשמל

הגיבו