תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » לא רק ישראל: רענן ביבר מונה למנהל אזורי בפוג'יטסו
רענן ביבר, מנהל פעילות פוג'יטסו בישראל, יוון, טורקיה וקפריסין. צילום: ניב קנטור

לא רק ישראל: רענן ביבר מונה למנהל אזורי בפוג'יטסו

ביבר ינהל את פעילות החברה בישראל, טורקיה, יוון וקפריסין ● לדבריו, "הבטחתי לפני ארבע שנים רעידת אדמה יפנית בישראל – וקיימתי"

מאת 19 באפריל 2020, 11:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רענן ביבר, מנכ"ל פוג'יטסו ישראל, התקדם במעלה הדרגות בחברה ומונה באחרונה למנהל אזורי. פרט לישראל, הוא ינהל את פעילות החברה היפנית בטורקיה, ביוון ובקפריסין.

ביבר מונה למנהל הסניף של פוג'יטסו בישראל עם הקמתו לפני קצת פחות מארבע שנים. מאז ביססה החברה את פעילותה בארץ וזכתה במספר פרויקטים בולטים. לדברי ביבר, זה מה שהביא את הנהלתה למנות אותו למנהל אזורי. "הבטחתי לפני ארבע שנים רעידת אדמה יפנית, כאשר מוניתי להקים ולנהל את פעילותה של ענקית המחשוב היפנית פוג'יטסו בישראל. היום כבר ברור לגמרי כי קיימתי את ההבטחה והצעדתי את החברה לפעילות משמעותית מאוד בישראל, עם זכיות בולטות ורקורד הצלחה מכובד. ההצלחה הזו זוכה גם להערכה רבה של מנהליי באירופה וביפן", אמר.

לפני שהצטרף לפוג'יטסו, ביבר שימש כמנכ"ל VMware ישראל במשך שלוש שנים, עד שעזב עקב מה שהגדיר כ-"תחושת מיצוי". במהלך כהונתו, הוא הוביל את VMware לחתימה על הסכם בהיקף של עשרות מיליוני שקלים עם מערכת הביטחון.

בטרם הגיע ל-VMware שימש ביבר כמנכ"ל דל ישראל בין 1999 ל-2008. ברזומה של ביבר מצויים בנוסף תפקידים בכירים במוטורולה ישראל ובאמת מחשוב. את עיסוקו בתחומי ה-IT הוא החל בצה"ל, שם שימש כקצין קשר.

לא רק ישראל: רענן ביבר מונה למנהל אזורי בפוג'יטסו Reviewed by on . רענן ביבר, מנכ"ל פוג'יטסו ישראל, התקדם במעלה הדרגות בחברה ומונה באחרונה למנהל אזורי. פרט לישראל, הוא ינהל את פעילות החברה היפנית בטורקיה, ביוון ובקפריסין. ביבר רענן ביבר, מנכ"ל פוג'יטסו ישראל, התקדם במעלה הדרגות בחברה ומונה באחרונה למנהל אזורי. פרט לישראל, הוא ינהל את פעילות החברה היפנית בטורקיה, ביוון ובקפריסין. ביבר Rating: 0

הגיבו