תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » משבר במשק? צ'ק פוינט מגייסת עובדים
גיל שויד, מנכ"ל צ'ק פוינט. צילום: יח"צ

משבר במשק? צ'ק פוינט מגייסת עובדים

החברה מגייסת בחודש הנוכחי 60 עובדים, תוסיף לגייס בחודשים הקרובים ואף תבצע עדכוני שכר ● המנכ"ל, גיל שויד: "הצורך בהגנת סייבר מוכח ברמה היומיומית, כיום יותר מאי פעם"

מאת 24 במרץ 2020, 13:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

למרות המשבר שעובר בימים אלה המשק, ובכלל זה זינוק בהיקפי האבטלה, צ'ק פוינט מגייסת עובדים: בחודש הנוכחי החברה גייסה ותגייס 60 עובדים ובחודשים הקרובים היא מתעתדת לצרף לשירותיה מועסקים נוספים.

מנכ"ל החברה, גיל שויד, קיים אמש (ב') וידיאו קונפרנס בזום עם 2,400 עובדי החברה בארץ, שבו הודיע להם על המהלך ושוחח אתם על מצבה של צ'ק פוינט בתקופה האחרונה. הוא הבטיח להם שהחברה לא מפטרת עובדים על רקע המשבר ותמשיך בעדכוני השכר שלה כרגיל. זאת, בניגוד לחברות רבות אחרות במשק, כולל חברות היי-טק.

שויד אמר לעובדים: "זו תקופה שבה הצורך בהגנת סייבר מוכח ברמה היומיומית, כשהעולם כולו עובר לעבוד מרחוק. עשרות אלפי לקוחותינו בעולם, וגם רוב התשתיות הקריטיות במדינת ישראל, נסמכים על הגנת הסייבר שאתם מייצרים מכאן".

"התקופה הזו מורכבת לכולנו, ואני יודע שלרבים מכם בן או בת זוג שהוצאו לחל"ת או איבדו את מקום עבודתם", הוסיף. "אנחנו עושים ונעשה מה שאנחנו יכולים כדי להקל על אתגרי התקופה. הגברנו את הרכש שלנו דווקא מעסקים קטנים ומעצמאים, אנחנו ממשיכים בחלוקת התרומות שלנו לעמותות וארגוני המגזר השלישי, ונמשיך להיות מעסיק גדול ומשמעותי במשק, למרות הכל. לא נפטר עובדים על רקע המשבר, אנחנו מגייסים 60 עובדים חדשים רק בחודש מרץ ונמשיך לגייס, ובנוסף, נמשיך בתהליכים הארגוניים שאותם תכננו, ובהם עדכוני השכר".

לסיום אמר שויד לעובדיו כי "אנחנו ממשיכים במשימה החשובה שלקחנו על עצמנו – להפוך את העולם לבטוח יותר בכל הקשור לאינטרנט. הצורך בכך, ובכם, גדול כיום מאי פעם".

משבר במשק? צ'ק פוינט מגייסת עובדים Reviewed by on . למרות המשבר שעובר בימים אלה המשק, ובכלל זה זינוק בהיקפי האבטלה, צ'ק פוינט מגייסת עובדים: בחודש הנוכחי החברה גייסה ותגייס 60 עובדים ובחודשים הקרובים היא מתעתדת ל למרות המשבר שעובר בימים אלה המשק, ובכלל זה זינוק בהיקפי האבטלה, צ'ק פוינט מגייסת עובדים: בחודש הנוכחי החברה גייסה ותגייס 60 עובדים ובחודשים הקרובים היא מתעתדת ל Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    kfir

    החלום שלי לעבוד שם.
    גיל שויד ראוי למלוכה !

הגיבו