תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » סמסונג: הפרה "קטנה" בעקבות ההתראה המשונה שנשלחה למשתמשים בעולם
מכשירי ניידים של סמסונג בחנות החברה. צילום אילוסטרציה: BigStock

סמסונג: הפרה "קטנה" בעקבות ההתראה המשונה שנשלחה למשתמשים בעולם

משתמשי סמסונג בכל העולם דיווחו בשבוע שעבר כי קיבלו התראה משונה לסמארטפון שלהם, שכללה רק את הספרה 1 ● סמסונג התנצלה, אבל בדיעבד נחשפה גם הפרת מידע "קטנה" ודי מקבילה

מאת 25 בפברואר 2020, 16:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בצירוף מקרים מוזר, מתברר שבמקביל לתקלה משובע שעבר, שבה נשלחה לבעלי מכשירי סמסונג הספרה 1 באמצעות אפליקציית 'מצא את הטלפון שלי', התרחשה גם פריצת מידע קטנה יחסית, שהשפיעה על כמה מאות משתמשים בלבד, כך לפי החברה.

הנפגעים מההפרה דיווחו שגילו במכשירם מידע שאינו שייך להם, אלא לאנשים זרים, לאחר שביצעו כניסה באמצעות סיסמה לאתר של החברה או לחנות האפליקציות שלה. בין הפרטים עליהם דווח ניתן היה למצוא מספרי טלפון, כתובות דואר אלקטרוני, כתובת לשליחה פיזית של דואר, הזמנות אחרות שבוצעו באמצעות החשבון, ואפילו את ארבע הספרות האחרונות של כרטיס האשראי שלהם.

סמסונג הודיעה, כאמור, שמדובר בתקלה שאירעה בגלל בעיה טכנית, ושהיא השפיעה על כמות קטנה של משתמשים. "ברגע שלמדנו עליה הסרנו את היכולת להיכנס לחנות או לאתר האינטרנט עד לתיקון הבעיה", מסרה החברה.

בנוסף היא הבהירה שאין קשר בין התקלה הזו לבין התקלה שגרמה להופעת הספרה 1, וציינה שוב, כפי שציינה בשבוע שעבר, כי מדובר בניסוי שביצעה וקצת השתבש.

סמסונג: הפרה "קטנה" בעקבות ההתראה המשונה שנשלחה למשתמשים בעולם Reviewed by on . בצירוף מקרים מוזר, מתברר שבמקביל לתקלה משובע שעבר, שבה נשלחה לבעלי מכשירי סמסונג הספרה 1 באמצעות אפליקציית 'מצא את הטלפון שלי', התרחשה גם פריצת מידע קטנה יחסית, בצירוף מקרים מוזר, מתברר שבמקביל לתקלה משובע שעבר, שבה נשלחה לבעלי מכשירי סמסונג הספרה 1 באמצעות אפליקציית 'מצא את הטלפון שלי', התרחשה גם פריצת מידע קטנה יחסית, Rating: 0

הגיבו