תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » מהי הקריירה החדשה של שלי לנצמן, לשעבר מנכ"לית מיקרוסופט ישראל?

בלעדי לאנשים ומחשבים

שלי לנצמן, סגנית נשיא בכירה בסייסנס. צילום: רמי זרנגר

מהי הקריירה החדשה של שלי לנצמן, לשעבר מנכ"לית מיקרוסופט ישראל?

לסייסנס, שהפכה באחרונה לחד קרן, הצטרפה באחרונה אחת הדמויות הבולטות בענף: שלי לנצמן, שעד לפני כמה חודשים ניהלה את הסניף הישראלי של אחת מענקיות הטכנולוגיה ● מה תפקידה בחברה? והאם היא צפויה לסייע להוביל אותה להנפקה?

מאת 30 בינואר 2020, 12:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שלי לנצמן, המנכ"לית לשעבר של מיקרוסופט ישראל, החלה לא מכבר בקריירה חדשה – בעולמות ה-BI והאנליטיקה. לאנשים ומחשבים נודע כי לפני ארבעה חודשים היא מונתה לסגנית נשיא בכירה בסייסנס הישראלית, שעוסקת בתחומים אלה. זאת, חודשיים לאחר שעזבה את מיקרוסופט.

מיקרוסופט ישראל הודיעה על פרישתה של לנצמן מהתפקיד במאי האחרון, ומסרה כי היא תתקיים ביולי. לנצמן עבדה במיקרוסופט 22 שנים, ארבע מהן בתפקידה האחרון בחברה. לפני כן היא מילאה בה שורה של תפקידי ניהול ושיווק. מחליפתה כמנכ"לית מיקרוסופט ישראל היא רונית אטד, שנכנסה לתפקידה באוקטובר, לאחר שהייתה מנכ"לית אלעד מערכות.

לנצמן אישרה את הידיעה על הצטרפותה לסייסנס וציינה כי במסגרת תפקידה היא אחראית על הפיתוח העסקי הבינלאומי של החברה, הקשר עם יצרניות הענן הגדולות, פתיחת שווקים וערוצי שותפים. הפתרונות של סייסנס נועדו על מנת לסייע לארגונים לנתח נתונים בהיקפים גדולים בצורה פשוטה ונגישה, ולבצע אנליטיקות חכמות, שנשאבות ממקורות מידע שונים. המשווקת של פתרונותיה בישראל היא מטריקס BI.

סייסנס הוקמה ב-2004 על ידי עדי עזריה, גיא בויאנג'ו, אביעד הראל ואלדד פרקש. כיום היא מנוהלת על ידי המנכ"ל, אמיר אורעד. בתחילת החודש היא הפכה לחד קרן, לאחר שסיימה סבב גיוס לפי שווי שוק של 1.1 מיליארד דולר, ובמאי האחרון היא רכשה את פריסקופ האמריקנית. ההערכות הן שהיא עומדת בפני הנפקה, שתיערך בקרוב.

מהי הקריירה החדשה של שלי לנצמן, לשעבר מנכ"לית מיקרוסופט ישראל? Reviewed by on . שלי לנצמן, המנכ"לית לשעבר של מיקרוסופט ישראל, החלה לא מכבר בקריירה חדשה - בעולמות ה-BI והאנליטיקה. לאנשים ומחשבים נודע כי לפני ארבעה חודשים היא מונתה לסגנית נשי שלי לנצמן, המנכ"לית לשעבר של מיקרוסופט ישראל, החלה לא מכבר בקריירה חדשה - בעולמות ה-BI והאנליטיקה. לאנשים ומחשבים נודע כי לפני ארבעה חודשים היא מונתה לסגנית נשי Rating: 0

הגיבו