סרוויס נאו רוכשת את לום סיסטמס הישראלית בעשרות מיליוני דולרים

באמצעות טכנולוגיות בינה מלאכותית, הפתרון של הנרכשת מעבד נתונים ממגוון מקורות מידע כדי לאתר תקלות בתשתית ה-IT הארגונית ולתקן אותן

רוכשת עוד חברה בישראל. סרוויס נאו

לום סיסטמס, חברה מהפורטפוליו של הקרן הירושלמית JVP, נמכרת לחברת ה-IT הבינלאומית סרוויס נאו – כך מסרו הצדדים היום (ד'). סכום הרכישה לא נמסר, אולם לאנשים ומחשבים נודע כי מדובר בעשרות מיליוני דולרים. העסקה צפויה להיות מושלמת במהלך הרבעון הנוכחי.

באמצעות טכנולוגיות בינה מלאכותית, הפתרון של לום סיסטמס מעבד נתונים ממגוון מקורות מידע כדי לאתר תקלות בתשתית ה-IT הארגונית ולתקן אותן. המוצר שלה ישתלב בפורטפוליו של סרוויס נאו, שעיקר פעילותה הוא בענן, ובמיכון וניהול של יחסי השירות בארגונים גלובליים.

לום סיסטמס נוסדה לפני כחמש שנים על ידי גבי מנחם, מנכ"ל החברה, דרור מן, סמנכ"ל הטכנולוגיות, ורוני ליהמן, סמנכ"ל המוצרים. היא גייסה עד היום 16 מיליון דולר מקרן JVP – המשקיע המוביל בחברה, מרון קפיטל, גלובל בריין ופלינט קפיטל. החברה מעסיקה כ-30 עובדים בתל אביב, סן פרנסיסקו ובמרכז הסייבר של JVP בניו-יורק.

לדברי מנחם, "על ידי שילוב הכוחות שלנו ושל סרוויס נאו, אנחנו מביאים את יכולות הבינה המלאכותית שלנו ויכולות ה-AIOps שלהם על מנת לסייע במניעת ובפתרון סוגיות ב-IT לפני שהן הופכות לבעיות".

ג'ף האוסמן, סגן נשיא ומנהל כללי של תחום ניהול ה-IT בסרוויס נאו, אמר כי "כיום, מחלקות IT נאבקת על מנת לעמוד בציפיות ולעמוד בעלייה בדרישות לשירותים דיגיטליים חדשים ונהדרים. בכך שאנחנו מביאים ביחד את היכולת של לום סיסטמס לנתח לוגים ודטה מטרי יחד עם יכולות אוטומציית העבודה של סרוויס נאו, מחלקות IT יוכלו לפתור תקלות בצורה פרו-אקטיבית".

אראל מרגלית, יו"ר ומייסד קרן JVP, ציין ש-"הרכישה מוכיחה את איכות הטכנולוגיה ש-לום הצליחה לייצר בזמן כל כך קצר. טכנולוגיות ישראליות מובילות את העולם בתחום הבינה המלאכותית, ובעבודת ליווי ותמיכה נכונה לחברות הללו, אנחנו יכולים להמשיך ולהצמיח עוד ועוד חברות ישראליות שיצליחו להשתלב בשווקים העולמיים".

לום סיסטמס היא לא החברה הישראלית הראשונה שסרוויס נאו רוכשת. במאי האחרון היא קנתה את Appsee, שמציעה יכולות אנליטיקה שמאפשרות להפיק תובנות על התנהגות הלקוחות בזמן שימוש באתר או באפליקציה של הארגון – גם במקרה זה תמורת עשרות מיליוני דולרים. באוקטובר 2017 היא קנתה את סקיי ג'ירף, שמפשטת תא האינטראקציה של ארגונים עם המערכות שלהם, וביולי 2014 היא הודיעה על רכישת ניבולה – שהכלי שלה ממכן את הגילוי, המיפוי והניטור של שירותי IT ארגוניים – תמורת 100 מיליון דולר.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים