תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » שלומי אביב מונה למנכ"ל VMware ישראל
שלומי אביב, המנכ"ל החדש של VMware ישראל. צילום: ניב קנטור

פרסום ראשון

שלומי אביב מונה למנכ"ל VMware ישראל

אביב יחליף את אלי שקד, שעבר לנהל את המכירות של ענקית הווירטואליזציה לשוק הפרטי בחוף המזרחי בארצות הברית

מאת 8 בינואר 2020, 12:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שלומי אביב מונה לתפקיד מנכ"ל VMware ישראל. אביב יחליף בתפקיד את אלי שקד, שיעבור בקרוב לתפקיד מנהל מכירות לשוק הפרטי בחוף המזרחי בארצות הברית.

אביב, בן 43, שימש כמנהל מכירות אזורי בכיר בארץ ובמזרח אירופה בחברה, ועסק במכירות של פתרונות מוגדרי תוכנה (SDDC) שלה, לרבות פתרונות רישות ואבטחה. בתפקידו זה הוא עבד מול השותפים העסקיים של החברה בישראל. בטרם הגיעו ל-VMware, הוא עבד במשך יותר מעשור בבינת תקשורת ומחשבים, כאשר תפקידו האחרון שם היה סמנכ"ל מכירות אגף עסקי. לפני כן היה אביב ראש חטיבת תעשייה ומסחר באגף העסקי בבינת.

שקד ישמש, כאמור, כמנהל מכירות ענקית הווירטואליזציה לשוק הפרטי בחוף המזרחי בארצות הברית, ויהיה אחראי על המדינות ניו-יורק, ניו ג'רזי, מסצ'וסטס, קונטיקט, ורמונט, מיין, פילדלפיה, מרילנד, וירג'יניה ואוהיו. הוא ייכנס לתפקיד זה בשבועות הקרובים.

שקד מונה לתפקיד מנהל הסניף הישראלי של VMware במרץ 2017. לפני כן הוא שימש כמנהל צוות מכירות ממשלתי, ציבורי ופיננסי, כמו גם מנהל מכירות למגזר ההיי-טק והטלקום, בסניף הישראלי של ענקית הווירטואליזציה. לפני שהצטרף ל-VMware, הוא עבד ב-CA ובנטקום.

הסניף המוביל של מכירות הענן ההיברידי ב-VMware

כמנכ"ל, שקד ליווה ותמך בפרויקטי דגל של הסניף הישראלי של VMware, ביניהם המעבר ל-VMware Cloud on AWS ול-PKS בחברות הגיימינג פלייטיקה ו-888, וכן בפרויקטים בארגונים מהמגזר הביטחוני ובמשרדי הממשלה.

הסניף המקומי של החברה מוביל את מכירות הענן ההיברידי של VMware והוא שני באזור רק לסניף הבריטי. במשך קרוב לשלוש השנים שבהן שקד ניהל את הסניף, היקף כוח האדם בצוות המכירות שבראשותו צמח פי שניים והמכירות גדלו מדי שנה בשיעור דו ספרתי.

אלי שקד, המנכ''ל היוצא של VMware ישראל. צילום: ניב קנטור

אלי שקד, המנכ"ל היוצא של VMware ישראל. צילום: ניב קנטור

שקד החליף בתפקיד את נתי אמסטרדם, שעבר לאנבידיה. ביולי 2015 מונה אמסטרדם למנכ"ל VMware ישראל והחליף את רענן ביבר, ששימש בתפקיד במשך שלוש שנים ועזב אותו במפתיע. כיום משמש ביבר כמנכ"ל פוג'יטסו ישראל.

VMware נוסדה ב-1998 על ידי בני הזוג דיאן גרין, שעד לפני כשנה שימשה כמנכ"לית גוגל קלאוד, וד"ר מנדל רוזנבלום, וב-2004 היא נרכשה על ידי EMC תמורת 625 מיליון דולר. ב-2015 נרכשה EMC על ידי דל בעסקת ענק של 67 מיליארד דולר, והחברה החדשה שנוצרה בעקבות כך מאגדת בתוכה את כל תחומי המחשוב הארגוני – חומרה, תוכנה, שירותי ענן, אינטגרציה ומה שביניהם. יצוין כי ב-2008 רכשה VMware את הסטארט-אפ הישראלי B-Hive, שמספק פתרון שמאפשר לעקוב אחר ביצועי מערכות בסביבות וירטואליות, והפכה אותו למרכז המחקר ופיתוח שלה בישראל.

שלומי אביב מונה למנכ"ל VMware ישראל Reviewed by on . שלומי אביב מונה לתפקיד מנכ''ל VMware ישראל. אביב יחליף בתפקיד את אלי שקד, שיעבור בקרוב לתפקיד מנהל מכירות לשוק הפרטי בחוף המזרחי בארצות הברית. אביב, בן 43, שימש שלומי אביב מונה לתפקיד מנכ''ל VMware ישראל. אביב יחליף בתפקיד את אלי שקד, שיעבור בקרוב לתפקיד מנהל מכירות לשוק הפרטי בחוף המזרחי בארצות הברית. אביב, בן 43, שימש Rating: 0

הגיבו