תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » אסף רפפורט עוזב את מיקרוסופט – יקים סטארט-אפ חדש
אסף רפפורט, המנכ"ל הפורש של מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח. צילום: יח"צ

אסף רפפורט עוזב את מיקרוסופט – יקים סטארט-אפ חדש

רפפורט עוזב את החברה אחרי 4.5 שנים, מהן שנתיים כמנכ"ל מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח ● מיקרוסופט תודיע על זהות המחליף בקרוב

מאת 18 בדצמבר 2019, 10:32 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אסף רפפורט, מנכ״ל מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח, הודיע על סיום תפקידו לאחר ארבע שנים בחברה, מתוכן שנתיים כמנכ"ל מרכז המו"פ שלה בהרצליה – כך היא הודיעה היום (ד'). מיקרוסופט לא מסרה פרטים רבים על עזיבתו, אולם ציינה בהודעתה כי הוא מתכוון להקים סטארט-אפ חדש. החברה גם לא מסרה את זהות המחליף וציינה כי היא תודיע על כך בקרוב.

רפפורט שירת במשך שש שנים ביחידה 8200 ולאחר מכן הקים, יחד עם שותפים, את חברת אבטחת המידע והסייבר אדאלום. הוא הגיע למיקרוסופט לאחר שמכר לה את אדאלום ביולי 2015 תמורת 350 מיליון דולר. לאחר המכירה הוא הפך למנהל חטיבת האבטחה בענן של מיקרוסופט ישראל ולפני כשנתיים, בינואר 2018, מונה למנכ"ל מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח.

בשנתיים שבהן כיהן כמנכ"ל צמח מרכז הפיתוח והפך למשמעותי בתחומי האבטחה והבינה המלאכותית, וגויסו אליו מאות עובדים חדשים.

צמיחה עסקית, מעורבות חברתית

בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו כתב רפפורט כי "הבוקר הודעתי ליותר מ-1,500 עובדי מיקרוסופט ישראל על סיום תפקידי לאחר ארבע שנים בחברה, מתוכן שנתיים כמנכ"ל, כשפניי מועדות להקמת סטארט אפ חדש".

הוא ציין כי "המרכז בישראל גדל ביותר מ-50% בשנתיים האלה (שבהן הוא היה מנכ"ל – י"ה), מאות עובדים חדשים הצטרפו, פתחנו משרדים בתל אביב והפכנו את נצרת למרכז פיתוח פעיל. שמנו דגש על אבטחה, בינה מלאכותית וביג דטה, וכך הובלנו את מרכז הפיתוח בישראל להיות לא רק מרכז הפיתוח החדשני ביותר, אלא גם המקום הכי טוב לעבוד בו בישראל. קבוצות האבטחה שלנו מובילות ביזנס שחצה כבר מזמן היקף פעילות של יותר ממיליארד דולר עם מוצרים המגנים על יותר מ-100 מיליון משתמשים בעולם".

"בתקופה זו היה לי חשוב להעלות את המודעות במגזר העסקי בכלל, ובהיי-טק בפרט, לצורכיהם של עובדים מקהילות שונות, וביולי 2018 הובלנו את מחאת הלהט"ב כשהצהרנו על מענק פונדקאות לעובדי החברה. הובלנו מאבק נגד אלימות בקרב נשים, וביוני 2019 יזמנו תהליך של העסקה ישירה של עובדי הקבלן בחברה", ציין.

בשנים האחרונות, מיקרוסופט היא אחת החברות הבולטות בארץ בפעילות למען החברה – והדבר קיבל דחיפה עם כניסתו של רפפורט לתפקיד. מעבר למחאות שררפורט ציין בפוסט, מיקרוסופט, על שלוחותיה השונות בארץ, משתתפת קבועה עם משאית במצעד הגאווה בתל אביב, תורמת לארגון מעברים למען הקהילה הטרנסג'נדרית, שותפה למיזמים לקידום נשים ומפעילה מרכז בנצרת, שם מועסקים רבים מהחברה הערבית ומהפריפריה הצפונית.

רפפורט סיים את הפוסט שלו בכתבו כי "הייתה לי זכות גדולה להכיר ולעבוד עם אנשים מדהימים במיקרוסופט. חוויית הלמידה שלי בחברה הייתה מעבר לכל מה שציפיתי, ועל זה אני אסיר תודה לכל אחת ואחד מעובדי החברה. ועכשיו לדבר הבא…".

 

אסף רפפורט עוזב את מיקרוסופט – יקים סטארט-אפ חדש Reviewed by on . אסף רפפורט, מנכ״ל מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח, הודיע על סיום תפקידו לאחר ארבע שנים בחברה, מתוכן שנתיים כמנכ"ל מרכז המו"פ שלה בהרצליה - כך היא הודיעה היום (ד'). אסף רפפורט, מנכ״ל מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח, הודיע על סיום תפקידו לאחר ארבע שנים בחברה, מתוכן שנתיים כמנכ"ל מרכז המו"פ שלה בהרצליה - כך היא הודיעה היום (ד'). Rating: 0

תגובות (1)

  • זיו שלו

    לא מכיר את האיש הזה, אבל עם רקורד כזה של ניהול, הצלחה והכי חשוב: אחריות חברתית וסולידאריות, מייד אחרי הסטארט אפ הבא – ראשות הממשלה.

הגיבו