תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מטריקס תשדרג את מערכות הניהול, הייצור והכספים במפעל עטרון; ההיקף הכספי: מאות אלפי שקלים

מטריקס תשדרג את מערכות הניהול, הייצור והכספים במפעל עטרון; ההיקף הכספי: מאות אלפי שקלים

לאחר השלמת היישום, יעבוד המפעל, שנרכש לאחרונה על ידי חברת דנשר, עם מערכת כוללת אינטגרטיבית אחת, הפועלת בסביבת האינטרנט ● זו תשרת עשרות משתמשים בחברה - החל ממערך הייצור וכלה בתחומי המינהל, הלוגיסטיקה והכספים ● כמו כן, היא תשרת את הנהלת החברה האם

מאת 7 באפריל 2010, 10:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מטריקס עומדת לשדרג בקרוב את מערכת המודול הלוגיסטי במפעל הקוסמטיקה עטרון, שנרכש לאחרונה על ידי חברת דנשר. כמו כן, תשדרג החברה את מודול הייצור של המפעל ותיישם את המודול הפיננסי, כתחליף למערכת הפיננסית שפעלה בו עד כה. היקף הפרויקט נאמד במאות אלפי שקלים.

לאחר השלמת היישום, יעבוד המפעל עם מערכת כוללת אינטגרטיבית אחת, הפועלת בסביבת האינטרנט. המערכת תשרת עשרות משתמשים בחברה – החל ממערך הייצור וכלה בתחומי המינהל, הלוגיסטיקה והכספים. כמו כן, היא תשרת את הנהלת החברה האם.

לדברי אלי ירקוני, מנהל מכירות בחטיבת מערכות עסקיות במטריקס, "המערכת תיושם בעטרון באופן מלא, ותסייע לניהול יעיל ומודרני של המפעל, כפי שנעשה בשווקים עתירי תחרות".

מטריקס תשדרג את מערכות הניהול, הייצור והכספים במפעל עטרון; ההיקף הכספי: מאות אלפי שקלים Reviewed by on . מטריקס עומדת לשדרג בקרוב את מערכת המודול הלוגיסטי במפעל הקוסמטיקה עטרון, שנרכש לאחרונה על ידי חברת דנשר. כמו כן, תשדרג החברה את מודול הייצור של המפעל ותיישם את מטריקס עומדת לשדרג בקרוב את מערכת המודול הלוגיסטי במפעל הקוסמטיקה עטרון, שנרכש לאחרונה על ידי חברת דנשר. כמו כן, תשדרג החברה את מודול הייצור של המפעל ותיישם את Rating:

הגיבו