היטאצ'י ונטרה והיטאצ'י קונסלטינג מתמזגות

המיזוג נועד להאצת ההתרחבות הגלובלית ולקידום הצמיחה הדיגיטלית והחדשנות החברתית של היטאצ'י, כך על פי החברה, ואין לו השלכות על ישראל ● הארגון המשולב יפעל החל מינואר 2020 תחת שם המותג היטאצ'י ונטרה

טושיאקי טוקונגה, מנכ"ל ויו"ר מועצת המנהלים, היטאצ'י ונטרה, וכן יו"ר מועצת המנהלים של Hitachi Global Digital Holdings. צילום: יח"צ

חברת היטאצ'י הכריזה על כוונתה למזג את Hitachi Vantara Corporation עם Hitachi Consulting Corporation, במטרה להוביל את ההתרחבות הגלובלית של היטאצ'י בתחום פתרונות המבוססים על פלטפורמת Lumada (פלטפורמת IoT) של החברה, וביכולות הדיגיטליות עבור לקוחותיה ושותפיה. הארגון המשולב יפעל החל מינואר 2020 תחת שם המותג היטאצ'י ונטרה. למיזוג לא יהיו השלכות על ישראל.

היטאצ'י מתכננת הרחבה ניכרת של השקעותיה, כדי לעודד צמיחה בתכנית הניהול של החברה אשר תימשך עד אמצע שנת 2021. לפי החברה, "מיזוג זה יחזק את יכולות האספקה של היטאצ'י במטרה לשפר את ההיערכות ולתת דרור לסינרגיה שבין היטאצ'י ונטרה לבין היחידות העסקיות הנוספות. היטאצ'י ונטרה תקדם את עסקי Lumada ותיצור ערך חדש עבור לקוחות ושותפים על ידי האצת ההטמעה של פתרונות דיגיטליים חדשניים והרחבה של יכולות האספקה ושיתופי הפעולה של החברה. היטאצ'י ונטרה תמשיך לפתח ולספק תשתית נתונים חדשנית, מוצרים מבוססי-ענן, פתרונות דיגיטליים ושירותים מקצועיים ומנוהלים, בעזרתם ארגונים יוכלו למנף את הערך המלא של הנתונים שברשותם. בעזרת הפתרונות הדיגיטליים, לקוחות יוכלו לרתום את עוצמת הדיגיטציה כדי לקבל תוצאות עסקיות משמעותיות ולהקנות לעצמם יתרון תחרותי".

טושיאקי טוקונגה, יו"ר מועצת המנהלים של Hitachi Global Digital Holdings – חברת האחזקות אשר מפקחת על היטאצ'י ונטרה ועל Hitachi Consulting – יוביל את היטאצ'י ונטרה בתפקיד כפול של מנכ"ל ויו"ר מועצת המנהלים. לטוקונגה קרוב ל-30 שנות ניסיון בטרנספורמציה מוצלחת של עסקי היטאצ'י. בריאן האוסהולדר, המנכ"ל הנוכחי של היטאצ'י ונטרה, וכן הישאם עבדסאמאד, נשיא ומנכ"ל Hitachi Consulting, ימשיכו לכהן בתפקידי ניהול בכירים בהיטאצ'י.

"אין לי ספק כי היטאצ'י ונטרה תניב ערך גדול עוד יותר עבור לקוחותינו ושותפינו באמצעות חיזוק עסקיה הדיגיטליים ויכולות האספקה של פתרונות החברה", אמר טוקונגה. "הישות המשולבת, אשר תפעל יחד עם Hitachi Global Social Innovation Business, תתווה את הדרך עבור תכנית הניהול של היטאצ'י עד אמצע 2021, כולל הרחבה של העסקים הדיגיטליים, הגדלת נתח השוק הגלובלי ואספקה של ערך חברתי, סביבתי וכלכלי עבור לקוחות ושותפים".

בריאן האוסהולדר, המנכ"ל הנוכחי של היטאצ'י ונטרה. צילום: יח"צ

בריאן האוסהולדר, המנכ"ל הנוכחי של היטאצ'י ונטרה. צילום: יח"צ

"היטאצ'י ונטרה קמה במטרה לפתח טכנולוגיות יוצאות דופן ולסייע ללקוחותיה למקסם את הערך הטמון בנתונים שברשותם, החל ממרכז הנתונים, דרך הענן ועד לקצה", אמר האוסהולדר. "המיזוג הוא צעד נוסף בקירוב של שני הארגונים המשלימים אחד את השני כדי לעזור ללקוחות ולשותפים לנצל את היתרונות של היטאצ'י ולהפיק תוצאות עסקיות משמעותיות".

הישאם עבדסאמאד, נשיא ומנכ"ל Hitachi Consulting. צילום" יח"צ

הישאם עבדסאמאד, נשיא ומנכ"ל Hitachi Consulting. צילום" יח"צ

עבדסאמאד: "כחברת ייעוץ בתחום הפתרונות הדיגיטליים, ותוך התאמה לאסטרטגיית החדשנות החברתית של היטאצ'י, התמקדנו באספקת תוצאות עסקיות מוחשיות ללקוחותינו. עשינו זאת באמצעות מינוף טכנולוגיית המידע העצומה והיכולות הטכנולוגיות התפעוליות של היטאצ'י. המיזוג ממצב אותנו במקום ייחודי ומאפשר ללקוחותינו להניב ערך תוך זמן קצר יותר ותוך אספקת פתרונות דיגיטליים בקנה המידה הדרוש להם".

מידע נוסף אודות החברה, כולל מבנה ניהולי וארגוני, יפורסם בתחילת שנת 2020.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים