תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » למרות מלחמת הסחר: רבעון של עליות ללנובו
רבעון טוב ללנובו

למרות מלחמת הסחר: רבעון של עליות ללנובו

החברה סיימה את הרבעון עם עלייה של 5% בהכנסות וזינוק של 126% ברווח הנקי ● עם זאת, בהנהלת לנובו מזהירים שאם ממשל טראמפ יעלה את המכסים על ייבוא מסין, היא תיאלץ להעלות מחירים

מאת 15 באוגוסט 2019, 14:31 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מלחמת הסחר בין ארצות הברית לסין לא ממש משפיעה על השורה התחתונה של אחת מחברות הטכנולוגיה הסיניות המובילות – לנובו. כך, לפחות, לפי התוצאות שהחברה פרסמה אמש (ד'), שכן הנתונים מראים כי היא סיימה את הרבעון הראשון של השנה הכספית עם עלייה בהכנסות וזינוק תלת ספרתי ברווח הנקי. עם זאת, תיתכן השפעה עתידית: מהנהלת לנובו נמסר שבמידה שארצות הברית תעלה את המכסים על סחורות שמיוצרות בסין, היא תיאלץ להעלות מחירים.

הנתונים הכספיים מראים שלנובו רשמה ברבעון עלייה קלה – של 3.72% – בהוצאות ל-12.17 מיליארד דולר, וגידול רב יותר – של 5% – בהכנסות ל-12.51 מיליארד. הדבר השפיע לטובה על הרווח הנקי, שעל אף זינוק של 71% בחבות המס האמיר ב-126% ל-192 מיליון דולר. תוצאות טובות נרשמו גם ברווח המיוחס לעלי המניות, שזינק ב-110% ל-162 מיליון דולר, וcרווח למנייה, שצמח ב-111% ל-1.37 דולר.

עוד עולה מהדו"חות כי ההוצאות הגולמיות של החברה רשמו גידול רבעוני של 1.59% ל-10.46 מיליארד דולר, הרווח הגולמי האמיר ב-25.49% ל-2.05 מיליארד והרווח הגולמי השולי עמד על 16.4%. בסעיפים התפעוליים, ההוצאות עמדו על 1.71 מיליארד דולר לאחר שעלו ב-17.43% והרווח זינק ס-90.56% ל-343 מיליון.

יאנג יואנקינג, יו"ר לנובו, סיכם את התוצאות באמרו ש-"השנה הכספית התחילה בתנופה גדולה. הביצועים המצוינים של הרבעון שוב מוכיחים שהשינויים שמתחוללים בחברה מצעידים אותה קדימה, ומאפשרים לה לצמוח ולהרוויח בסביבה העסקית הדינמית שקיימת בעולם".

למרות מלחמת הסחר: רבעון של עליות ללנובו Reviewed by on . מלחמת הסחר בין ארצות הברית לסין לא ממש משפיעה על השורה התחתונה של אחת מחברות הטכנולוגיה הסיניות המובילות - לנובו. כך, לפחות, לפי התוצאות שהחברה פרסמה אמש (ד'), מלחמת הסחר בין ארצות הברית לסין לא ממש משפיעה על השורה התחתונה של אחת מחברות הטכנולוגיה הסיניות המובילות - לנובו. כך, לפחות, לפי התוצאות שהחברה פרסמה אמש (ד'), Rating: 0

הגיבו