תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » דגן הלוי מונה למנכ"ל אלעד מערכות
דגן הלוי, המנכ"ל החדש של אלעד מערכות. צילום: ויקטור לוי

דגן הלוי מונה למנכ"ל אלעד מערכות

הלוי יחליף את רונית אטד, שמונתה באחרונה למנכ"לית מיקרוסופט ישראל ● הוא עובד בחברה מזה כ-21 שנים, וביצע בה מגוון תפקידים טכנולוגיים וניהוליים, שהאחרון שבהם היה מנהל חטיבת התוכנה ומשנה למנכ"ל

מאת 25 ביולי 2019, 16:13 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דגן הלוי מונה למנכ"ל אלעד מערכות, במקומה של רונית אטד, שתתחיל בקרוב לשמש כמנכ"לית מיקרוסופט ישראל – כך מסרה החברה.

הלוי החל את עבודתו באלעד מערכות לפני כ-21 שנים, וביצע בה מגוון רחב של תפקידים טכנולוגיים וניהוליים. בתפקידו האחרון הוא שימש כמנהל חטיבת התוכנה וכמשנה למנכ"ל. באלעד אומרים שתחת ניהולו של הלוי צמחה חטיבת התוכנה משמעותית, והתרחבה לטכנולוגיות ולתחומי פעילות חדשים. כמו כן, הלוי הוביל תהליכי רכישה של חברות, ביניהן אירון, נטקראפט ופישה, והיה שותף בפיתוח סימפל צ'ט – פתרון תקשורת רב ערוצית מבית אלעד. הוא מתגורר בתל אביב, נשוי+3 ובעל תואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל.

לדברי הלוי, "מינויי למנכ"ל הוא הבעת אמון מצד החברה והדירקטוריון. אני גאה להיות חלק ממשפחת אלעד ומצפה להוביל את החברה קדימה להצלחות חדשות, יחד עם ההנהלה והעובדים, לקוחות החברה ושותפיה".

יואש טרוקמן, יו"ר אלעד מערכות, ציין כי "במהלך השנים, הלוי הפגין עשייה מקצועית ומגוונת, ותרם רבות להתפתחות ולצמיחה של אלעד. בנימה אישית, אני נרגש וגאה ביכולת שלנו, כארגון, להצמיח מנהיגים מבית. אני סמוך ובטוח שמנהיגותו, ניסיונו וכישוריו של הלוי יתרמו רבות להמשך הצלחתה וצמיחתה של אלעד מערכות בשנים הקרובות".

אטד שימשה כמנכ"לית אלעד מערכות כשנתיים ותיכנס לתפקידה כמנכ"לית מיקרוסופט ישראל באוקטובר הקרוב, במקומה של שלי לנצמן, שהודיעה על פרישתה.

דגן הלוי מונה למנכ"ל אלעד מערכות Reviewed by on . דגן הלוי מונה למנכ"ל אלעד מערכות, במקומה של רונית אטד, שתתחיל בקרוב לשמש כמנכ"לית מיקרוסופט ישראל - כך מסרה החברה. הלוי החל את עבודתו באלעד מערכות לפני כ-21 שני דגן הלוי מונה למנכ"ל אלעד מערכות, במקומה של רונית אטד, שתתחיל בקרוב לשמש כמנכ"לית מיקרוסופט ישראל - כך מסרה החברה. הלוי החל את עבודתו באלעד מערכות לפני כ-21 שני Rating: 0

הגיבו