תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » נסעו בעקבות מעקף שהראה כלי המפות של גוגל ונתקעו בבוץ
Google Maps. צילום: BigStock

נסעו בעקבות מעקף שהראה כלי המפות של גוגל ונתקעו בבוץ

כ-100 נהגים אמריקניים קיבלו בטבעיות את ההכוונה של כלי המפות של גוגל בכדי לעקוף תאונת דרכים על הכביש הראשי - בסופו של דבר הם הגיעו לשדה ריק ובוצי במיוחד

מאת 30 ביוני 2019, 11:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טכנולוגיה מקדמת את חיינו ומייעלת את התנהלותנו – נכון? לא תמיד! המחשבים שנמצאים פשוט בכל מקום, במכוניות ובכיסים שלנו, גרמו לנו להסתמך על הטכנולוגיה יותר מאי פעם, או לעיתים אפשר לומר – להסתמך עליה יותר מדי.

זה מה שקרה לכמעט 100 נהגים מקולורדו בשבוע שעבר. עקב תאונת דרכים שהתרחשה על כביש המוביל אל נמל התעופה הבינלאומי של דנבר סיפק כלי המפות של גוגל, ה-Google Maps, הצעה למעקף לנהגים שלא רצו, או לא יכלו, לחכות שהפקק יתפזר. לזכות הנהגים אפשר לומר שרבים מהם היו בדרכם לשדה התעופה ואולי זו הסיבה לבחירתם להמשיך בדרך העפר המוזרה.

דרך פרטית ובוצית אבל כך נהגו כולם

בדיעבד הסתבר שככל הנראה הייתה זו דרך פרטית שבה נסעו. בנוסף, הנתיב הלא סלול והגשם שירד קודם לכן יצרו תנאים בוציים למדי במסלול שהשתרך בתוך השדה הריק.

על פי CNN, מכוניות החלו להחליק סביב לפני שכמה מהן נתקעו וגרמו למעשה לפקק תנועה נוסף. אלא שהפעם הפקק הזה היה פשוט בלב שדה ריק, ולנהגים התקועים לא היו נתיבים חלופיים לבחור בהם.

קוני מונסיס, שדיברה עם רשת החדשות, סיפרה שהייתה בדרך לאסוף את בעלה משדה התעופה כשנתקעה. היא הסבירה שנסעה בעקבות ההצעה של גוגל, כפי שעשו האחרים, ושעל אף שראתה כי מדובר בדרך-לא-דרך היא בסך הכל נהגה "כמו כולם".

למזלה של מונסיס, היא בעלת מכונית שטח, כך שהצליחה לנווט החוצה מהבוץ ואפילו יכלה לעזור לאחרים שנתקעו להגיע לנמל התעופה בזמן.

גוגל אישרה את שקרה אבל אמרה בהודעה לתקשורת כי הדרך לא סומנה ככביש פרטי והוסיפה: "אנו לוקחים בחשבון גורמים רבים בקביעת מסלולי נהיגה, כולל גודל הכביש והישירות של התוואי. למרות שאנו תמיד עובדים על מנת לספק את ההכוונה הטובה ביותר, בעיות יכולות להתעורר עקב נסיבות בלתי צפויות כגון מזג האוויר. אנו מעודדים את כל הנהגים לנהוג לפי החוקים המקומיים, לשמור על הקשב ולהשתמש בשיקול דעתם הטוב ביותר תוך כדי נהיגה".

נסעו בעקבות מעקף שהראה כלי המפות של גוגל ונתקעו בבוץ Reviewed by on . טכנולוגיה מקדמת את חיינו ומייעלת את התנהלותנו - נכון? לא תמיד! המחשבים שנמצאים פשוט בכל מקום, במכוניות ובכיסים שלנו, גרמו לנו להסתמך על הטכנולוגיה יותר מאי פעם, טכנולוגיה מקדמת את חיינו ומייעלת את התנהלותנו - נכון? לא תמיד! המחשבים שנמצאים פשוט בכל מקום, במכוניות ובכיסים שלנו, גרמו לנו להסתמך על הטכנולוגיה יותר מאי פעם, Rating: 0

הגיבו