תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » אודי ארטל מונה למנכ"ל קבוצת קומסק
אודי ארטל, המנכ"ל החדש של קומסק. צילום ארכיון: קובי קנטור ז"ל

פרסום ראשון

אודי ארטל מונה למנכ"ל קבוצת קומסק

הקבוצה מינתה את ארטל לתפקיד לאחר ששימש במשך 15 שנים בשורת תפקידים בכירים במג'יק ● בקומסק חוזים שהמינוי יסייע להמשך ההתפתחות הגלובלית שלה

מאת 25 ביוני 2019, 14:10 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אודי ארטל מונה למנכ"ל קבוצת קומסק – כך נודע הבוקר (ג') לאנשים ומחשבים. המינוי נכנס לתוקף לפני כשבועיים ומתפרסם רק עכשיו.

קומסק היא חברת שירותי אבטחת מידע וסייבר גדולה ו-ותיקה, שנוסדה ב-1987, מעסיקה יותר כ-120 מומחים ויועצים בתחום, ומגלגלת מחזור שנתי של כ-150 מיליון שקלים. לחברה משרדים בלונדון, אמסטרדם ופתח תקווה, והיא מציעה שירותים ופתרונות לחברות בתעשיות שונות, לרבות חברות מרשימת פורצ'ן 500.

ארטל מגיע לקומסק עם ניסיון ניהולי עשיר, של כ-30 שנים, בעיקר בחברות טכנולוגיה ושירותים בינלאומיות. בתפקידו האחרון הוא כיהן כנשיא חטיבת התוכנה במג'יק, שמייצרת כלי פיתוח ואינטגרציית תוכנה, ולה חברות בנות ברחבי העולם. ארטל עבד במג'יק כ-15 שנים, והתקדם בסולם הדרגות מתפקיד מנכ"ל ישראל למספר תפקידי סמנכ"לים בכירים, ועד לתפקידו האחרון.

בקומסק חוזים כי הצטרפותו של ארטל תסייע להמשך הצמיחה וההתפתחות הגלובליות שלה. ארטל אמר כי "המטרה שלי היא להצעיד את קבוצת קומסק להיות שחקן גלובלי משמעותי בשוק הסייבר בפרק זמן קצר".

אודי ארטל מונה למנכ"ל קבוצת קומסק Reviewed by on . אודי ארטל מונה למנכ"ל קבוצת קומסק - כך נודע הבוקר (ג') לאנשים ומחשבים. המינוי נכנס לתוקף לפני כשבועיים ומתפרסם רק עכשיו. קומסק היא חברת שירותי אבטחת מידע וסייבר אודי ארטל מונה למנכ"ל קבוצת קומסק - כך נודע הבוקר (ג') לאנשים ומחשבים. המינוי נכנס לתוקף לפני כשבועיים ומתפרסם רק עכשיו. קומסק היא חברת שירותי אבטחת מידע וסייבר Rating: 0

תגובות (2)

  • Avatar

    שפר משה

    איחולים והצלחה

  • Avatar

    מפי פרנקל

    מזל טוב לאודי, הרבה איחולים להצלחה בתפקיד המאתגר שקיבל!

הגיבו