תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » דיווח: אפל מתכננת מתיחת פנים למרבית המחשבים הניידים שלה
פחות ייצור בסין? אפל. צילום: BigStock

דיווח: אפל מתכננת מתיחת פנים למרבית המחשבים הניידים שלה

ענקית הטכנולוגיה הגישה שורה של בקשות לאישור מוצרים לוועדה הכלכלית האירו-אסייתית, מהלך שהחברה חייבת לעשות לפני השקה של מוצרים חדשים, וכזה שבדרך כלל מתבצע חודשים ספורים לפני השקתם בפועל

מאת 16 ביוני 2019, 14:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל, לפי דיווחים, עומדת לפני השקת גרסאות חדשות לרבים מהמחשבים הניידים שלה. ענקית הטכולוגיה הגישה שורה של בקשות לאישור מוצרים לוועדה הכלכלית האירו-אסייתית, מהלך שהחברה חייבת לעשות לפני השקה של מוצרים חדשים, וכזה שבדרך כלל מתבצע חודשים ספורים לפני ההשקה בפועל של אותם מוצרים.

הפרטים הגלויים בבקשות לא כוללים מפרטים של המחשבים, אך לפי הרשומות מדובר בשבעה מחשבים ניידים חדשים או מחודשים, ולכל אורך קו המוצר.

MacBook עם מסך בגודל של 16 אינץ'

לפי דיווחים קודמים, אחד המחשבים הבולטים ברשימה החדשה יהיה MacBook עם מסך בגודל של 16 אינץ', שהוא גודל שהחברה לא השתמשה בו עד היום. בנוסף, מחשב זה אמור להגיע עם עיצוב שונה וייחודי משהו, בהשוואה לעיצוב של קו המחשבים הניידים הנוכחי של החברה. עוד מחשב שצפוי לקבל שדרוג הוא MacBook עם מסך 12 אינץ' שעודכן בפעם האחרונה ביוני 2017.

מעבר לשדרוג המעבדים והשבבים הגרפיים, ואולי גם נפחי הזיכרון והאחסון, ייתכן שהמחשבים הניידים החדשים יצוידו במקלדת חדשה. מקלדת 'הפרפר' (Butterfly Keyboard) הנוכחית של מחשבי ה-MacBook ספגה ביקורת קשה, למרות שעברה שיפור מסוים לאחרונה, בגין תקיעות מקשים חוזרים ונשנים גם בגלל פירורים זעירים.

דיווח: אפל מתכננת מתיחת פנים למרבית המחשבים הניידים שלה Reviewed by on . אפל, לפי דיווחים, עומדת לפני השקת גרסאות חדשות לרבים מהמחשבים הניידים שלה. ענקית הטכולוגיה הגישה שורה של בקשות לאישור מוצרים לוועדה הכלכלית האירו-אסייתית, מהלך אפל, לפי דיווחים, עומדת לפני השקת גרסאות חדשות לרבים מהמחשבים הניידים שלה. ענקית הטכולוגיה הגישה שורה של בקשות לאישור מוצרים לוועדה הכלכלית האירו-אסייתית, מהלך Rating: 0

הגיבו