תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » האם גוגל תמנע מנהג המונית שלכם לסע בדרך הארוכה ליעדכם?
Google Maps

האם גוגל תמנע מנהג המונית שלכם לסע בדרך הארוכה ליעדכם?

ענקית הטכנולוגיה בודקת תוספת שימושית מאוד באפליקציית המפות שלה, שיכולה לסייע לנוסעים להבטיח שהנהג נוסע במסלול המיטבי

מאת 12 ביוני 2019, 14:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מי לא מכיר את התופעה: נוסעים במונית בעיר לא מוכרת לנו – בארץ או בחו"ל, והנהג נוסע בדרך הארוכה ביותר שהוא מכיר כדי להעלות את תעריף הנסיעה…

לפי דיווחים, גוגל כעת בודקת תוספת שימושית מאוד באפליקציית המפות שלה, שיכולה לסייע לנוסעים להבטיח שהנהג נוסע במסלול המיטבי.

אמנם תמיד אפשר לבדוק באפליקציית המפות של גוגל או בכל אפליקציית ניווט אחרת שהנהג נוסע במסלול הנכון, אבל התוספת החדשה שגוגל בוחנת עכשיו אמורה לבצע את המשימה לבד עבור הנוסע, ולדווח לו אם הנהג חורג מן המסלול בניסיון לסחוט תשלום גבוה יותר.

יעילה במיוחד בערים שלא מכירים

התכונה החדשה יעילה במיוחד בערים שאנו לא מכירים, אבל לא רק. האפליקציה תשלח לנו התרעות לנייד ברגע שאנו מצויים בסטייה של 500 מטרים מהמסלול.

יתרה מכך, האפליקציה לא תתקן את המסלול באופן אוטומטי בעקבות הסטייה, כמו שבדרך כלל קורה באפליקציות ניווט, שכן התכונה החדשה תגרום לאפליקציה לדבוק במסלול שנבחר ולא לאמץ מסלולים אחרים. כמובן שהתוספת יעילה לא רק כשאנו משתמשים במונית, אלא גם כאשר אנחנו נוהגים ורוצים להיצמד למסלול מסוים.

עדיין לא ברור אם התכונה הזאת, שנצפתה על ידי משתמשים בהודו, תהיה זמינה בשווקים נוספים או מתי היא תושק, אבל אם יופיע באפליקציות המפות שלכם כפתור של "התרעות סטייה" – סימן שהתכונה קיימת.

האם גוגל תמנע מנהג המונית שלכם לסע בדרך הארוכה ליעדכם? Reviewed by on . מי לא מכיר את התופעה: נוסעים במונית בעיר לא מוכרת לנו – בארץ או בחו"ל, והנהג נוסע בדרך הארוכה ביותר שהוא מכיר כדי להעלות את תעריף הנסיעה... לפי דיווחים, גוגל כע מי לא מכיר את התופעה: נוסעים במונית בעיר לא מוכרת לנו – בארץ או בחו"ל, והנהג נוסע בדרך הארוכה ביותר שהוא מכיר כדי להעלות את תעריף הנסיעה... לפי דיווחים, גוגל כע Rating: 0

הגיבו