תוכן פרסומי
ראשי » בחירות 2019 » ועידת מפלגת העבודה תחליט כיצד ייבחר היו"ר – במשאל אונליין
משאל ברשת. מפלגת העבודה

ועידת מפלגת העבודה תחליט כיצד ייבחר היו"ר – במשאל אונליין

חברי הוועידה יחליטו במשאל האינטרנטי האם לקיים את הבחירות בינם לבין עצמם או בקרב כלל מתפקדי המפלגה ● מה עם אלה שמתקשים לענות על המשאל ברשת? במפלגת העבודה אומרים ש-"ימצאו דרך" איך הם יוכלו להשתתף

מאת 12 ביוני 2019, 10:49 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מפלגת העבודה תקיים בקרוב משאל אינטרנטי בין חברי הוועידה שלה, שיכריע האם לקיים את הבחירות לתפקיד יו"ר המפלגה בינם לבין עצמם או בהשתתפות עשרות אלפי המתפקדים – כך על פי החלטת בית המשפט המחוזי בתל אביב מאתמול (ג').

בית המשפט הכריע בעתירה שהוגשה על ידי חברים במפלגה ובראשם עמיר פרץ, שמתכוון לרוץ לראשותה. השופטת רחל ברקאי אישרה הסכם פשרה שאליו הגיעו העותרים והמפלגה. בנוסף לשאלה בדבר אופן בחירת היו"ר, יחליטו חברי הוועידה במסגרת המשאל האם לערוך בחירות לרשימת המפלגה לקראת הבחירות הקרובות, או "להקפיא" את הרשימה הקיימת, והאם לערוך אותן בקרב חברי הוועידה בלבד או בקרב כלל המתפקדים.

לאור זאת הוחלט כי ישיבת הוועידה, שאמורה הייתה להתקיים היום, תידחה עד לקבלת תוצאות המשאל.

במפלגת העבודה ערים לכך שיש בין חבריה כאלה שמתקשים לענות על המשאל באמצעות האינטרנט. מזכ"ל המפלגה, ערן חרמוני, אמר בראיון לגלי צה"ל כי במפלגה "ימצאו דרך" כיצד הם יוכלו להצביע.

ועידת מפלגת העבודה תחליט כיצד ייבחר היו"ר – במשאל אונליין Reviewed by on . מפלגת העבודה תקיים בקרוב משאל אינטרנטי בין חברי הוועידה שלה, שיכריע האם לקיים את הבחירות לתפקיד יו"ר המפלגה בינם לבין עצמם או בהשתתפות עשרות אלפי המתפקדים - כך מפלגת העבודה תקיים בקרוב משאל אינטרנטי בין חברי הוועידה שלה, שיכריע האם לקיים את הבחירות לתפקיד יו"ר המפלגה בינם לבין עצמם או בהשתתפות עשרות אלפי המתפקדים - כך Rating: 0

הגיבו