תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » סיילספורס רכשה את טאבלו תמורת 15.7 מיליארד דולר
Salesforce. מקור: BigStock

סיילספורס רכשה את טאבלו תמורת 15.7 מיליארד דולר

הנרכשת מתמחה בוויזואליזציה של נתונים ● הערכת השווי של טאבלו בסוף השבוע עמדה על כ-10.8 מיליארד דולר

מאת 11 ביוני 2019, 12:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עוד עסקת ענק בשוק מחשוב הענן: סיילספורס הודיעה באופן רשמי על רכישת טאבלו, המתמחה בוויזואליזציה של נתונים, תמורת 15.7 מיליארד דולר.

העסקה מבוססת במלואה על החלפת מניות, שעל פניו מספקת פרמיה גבוהה מאוד לבעלי המניות של החברה הנרכשת. זאת, לאור העובדה שהערכת השווי של טאבלו בסוף השבוע עמדה על כ-10.8 מיליארד דולר.

עבור סיילספורס מדובר בעוד עסקה שמאפשרת לה להרחיב את השירותים שהיא מעניקה אל מעבר ל-CRM. עם השלמת הרכישה הנוכחית היא תוכל לספק כלי אנליטיקה שעוזרים בכל שכבות הארגון לנתח טוב יותר את הנתונים העסקיים הנאספים בנפחים גדולים, וכאמור, באופן ויזואלי שאמור להקל על ההבנה והנוחיות של הלקוחות עוד יותר.

לטאבלו, לפי ההערכות, יותר מ-85,000 לקוחות משלמים, והיא צפויה להמשיך לתפקד כחברת בת עצמאית לאחר השלמת הרכישה, כולל שמירה על המיתוג שלה.

"ליצור מגע עם לקוחות ולהבין אותם"

"אנחנו משלבים ביחד את ה-CRM מספר אחת בעולם עם פלטפורמת האנליטיקה מספר אחת. טאבלו עוזרת לאנשים לראות ולהבין את המידע, וסיילספורס עוזרת לאנשים ליצור מגע עם לקוחות ולהבין אותם. זה באמת הטוב משני העולמות עבור הלקוחות שלנו – שילוב של שתי פלטפורמות קריטיות להן זקוק כל לקוח כדי להבין את העולם בו הוא פועל", אמר לאחר ההכרזה מרק בניוף, מנכ"ל משותף בסיילספורס.

ההכרזה הזו מגיעה זמן קצר מאוד לאחר שגוגל הכריזה על מהלך דומה. החברה מסרה כי היא רוכשת ב-2.6 מיליארד דולר את לוקר לניתוח נתונים בזמן אמת, כדי לצרף אותה לפורטפוליו שירותי הענן שהיא מציעה.

סיילספורס רכשה את טאבלו תמורת 15.7 מיליארד דולר Reviewed by on . עוד עסקת ענק בשוק מחשוב הענן: סיילספורס הודיעה באופן רשמי על רכישת טאבלו, המתמחה בוויזואליזציה של נתונים, תמורת 15.7 מיליארד דולר. העסקה מבוססת במלואה על החלפת עוד עסקת ענק בשוק מחשוב הענן: סיילספורס הודיעה באופן רשמי על רכישת טאבלו, המתמחה בוויזואליזציה של נתונים, תמורת 15.7 מיליארד דולר. העסקה מבוססת במלואה על החלפת Rating: 0

הגיבו