שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל – פורשת

לנצמן תפרוש ביולי אחרי 22 שנים בחברה, מהן ארבע בתפקיד המנכ"לית ● בתקופתה העמיקה מיקרוסופט ישראל את הפעילות בארץ, בפרט בתחומי הענן והסטארט-אפים ● החברה החלה בתהליך למציאת מחליף

שלי לנצמן, סגנית נשיא בכירה בסייסנס. צילום: רמי זרנגר

מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, שלי לנצמן, הודיעה היום (ג') על פרישה מתפקידה וממיקרוסופט, לאחר 22 שנים בחברה, מהן ארבע בתפקיד הנוכחי. לנצמן תפרוש בסוף שנת העסקים של מיקרוסופט, בתחילת יולי. בחברה החלו בתהליך למציאת המנכ"ל שיחליף את מקומה. כמו כן, לא ידוע עדיין מהו היעד הבא שלה.

בשנים האחרונות הובילה לנצמן את כל ההיבטים של הזרוע העסקית של חברת הענק בישראל, לרבות צמיחת הפעילות שלה בתחום הענן, בעקבות השינוי שהתווה סאטיה נאדלה, מנכ"ל החברה העולמית, מיום כניסתו לתפקיד. במסגרת תפקידה, היא ליוותה את המעבר לענן של חברות וגופים רבים במגזרים הציבורי והפרטי כאחד. כמו כן, בתקופתה העמיקה מיקרוסופט את הפעילות שלה מול סטארט-אפים בישראל ופתחה את הסניף החדש ברחוב דובנוב בתל אביב. זאת, בהישען על הפריסה העולמית הרחבה של ענקית הטכנולוגיה והיכולת לחבר את חברות ההזנק הישראליות לגופים משמעותיים בעולם.

בטרם מונתה למנכ"לית מיקרוסופט ישראל, שימשה לנצמן במגוון תפקידים בחברה, בהם סמנכ"לית המגזר הציבורי, סמנכ"לית החטיבה הטכנולוגית ומנהלת קבוצות הפיננסים, הבריאות והתעשייה בחטיבה העסקית.

במכתב לעובדים היא כתבה כי "לפני 22 שנים נכנסתי למיקרוסופט. במבט לאחור, אלה המסע הארוך ביותר שעשיתי והתקופה הארוכה ביותר שבה למדתי. מיקרוסופט היא מקום מעולה לעבוד בו, לפתח את עצמך, לרכוש חברים ושותפים לחיים. צוות העובדים בישראל עושה אימפקט טכנולוגי על כל אדם במדינה, על הארגונים שאנחנו עובדים איתם ועל האקו-סיסטם – השותפים והסטארט-אפים. אני גאה באימפקט של החברה בישראל ובכלל זה בעשייה שלה כחלק מהאחריות התאגידית, וגאה באימפקט שיש לנו מישראל חזרה למיקרוסופט העולמית. אחרי 22 שנים החלטתי ללחוץ Hit refresh ולהמשיך לפרק הבא".

פעילותה של מיקרוסופט בישראל מתחלקת למספר זרועות, בהן הזרוע העסקית, שאותה ניהלה לנצמן, כאמור, ומרכז המו"פ, בניהולו של אסף רפפורט, שהצטרף לחברה לאחר שמכר לה את חברת האבטחה שייסד, אדאלום, באקזיט ענק בסכום של 350 מיליון דולר.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים