תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » One1 רכשה את השליטה באפ.בי.סי טכנולוגיות תמורת 21 מיליון שקלים
מימין: עדי אייל, מנכ"ל One1, וטל פרנקל, המנכ"ל והבעלים של אפ.בי.סי טכנולוגיות. צילום: יח"צ

One1 רכשה את השליטה באפ.בי.סי טכנולוגיות תמורת 21 מיליון שקלים

החברה הנרכשת מציעה פתרונות, תמיכה ותחזוקה למערכות ERP של פריוריטי ● זוהי הרכישה השלישית של חברה ישראלית ש-One1 מבצעת בחצי השנה האחרונה

מאת 27 במאי 2019, 11:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

One1 הודיעה היום (ב') כי רכשה את השליטה באפ.בי.סי טכנולוגיות תמורת 21 מיליון שקלים. במסגרת העסקה, One1 רכשה 70% ממניות החברה, שמתמחה במתן פתרונות, תמיכה ותחזוקה למערכות ERP של פריוריטי ומספקת שירותי ענן. זוהי הרכישה השלישית של חברה ישראלית שהיא מבצעת בחצי השנה האחרונה.

אפ.בי.סי נוסדה על ידי טל פרנקל, הבעלים הנוכחי ומנכ"ל החברה, יושבת בפתח תקווה ומעסיקה כ-60 עובדים. לחברה מאות לקוחות, שמשתמשים בשירותי היישום, ההטמעה, הפיתוח, התמיכה והתחזוקה למערכות ERP של פריוריטי, שמספקת פתרונות לניהול העסק והארגון. כמו כן, אפ.בי.סי מציעה שירותי ענן ושירותים משלימים בתחום זה.

בשנה שעברה עלו ההכנסות של אפ.בי.סי ביותר מ-10% והן עמדו על 28.4 מיליון שקלים, והרווח התפעולי זינק ב-16% ל-5.8 מיליון שקלים. גם One1 סיימה את הרבעון הראשון של השנה עם תוצאות טובות: צמיחה של 17% בהכנסות, של 19% ברווח התפעולי ושל 18% בזה הנקי.

הרכישה הנוכחית מגיעה לאחר ש-One1 קנתה שתי חברות בסוף השנה שעברה: לקראת סוף נובמבר היא הודיעה כי רכשה את Sense BI, המתמחה במתן פתרונות בתחום ה-BI, תמורת 23.5 מיליון שקלים, ובתחילת דצמבר היא קנתה את אדוונטק בסכום של 24 מיליון שקלים. אדוונטק מציעה שירותי תוכנה בסביבות סאפ ואורקל, ומוכרת מוצרי תשתית ומוצרי תוכנה.

לדברי עדי אייל, מנכ"ל One1, "רכישה זו, בהמשך לשתי הרכישות החשובות שביצענו אשתקד, מחזקת את מעמדנו בתחום הטכנולוגיות המתקדמות עבור שוק ה-IT – תחום שנהנה מביקושים גבוהים מצד הלקוחות. רכישת אפ.בי.סי טכנולוגיות מאפשרת לנו להציע פתרונות חדשים ללקוחותינו. אנחנו ממשיכים לפעול לאיתור עסקות נוספות לרכישת פעילויות שתואמות את אסטרטגיית הצמיחה שלנו לשנים הבאות".

One1 רכשה את השליטה באפ.בי.סי טכנולוגיות תמורת 21 מיליון שקלים Reviewed by on . One1 הודיעה היום (ב') כי רכשה את השליטה באפ.בי.סי טכנולוגיות תמורת 21 מיליון שקלים. במסגרת העסקה, One1 רכשה 70% ממניות החברה, שמתמחה במתן פתרונות, תמיכה ותחזוקה One1 הודיעה היום (ב') כי רכשה את השליטה באפ.בי.סי טכנולוגיות תמורת 21 מיליון שקלים. במסגרת העסקה, One1 רכשה 70% ממניות החברה, שמתמחה במתן פתרונות, תמיכה ותחזוקה Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    רז

    נראה כמו חיקוי חיוור של מטריקס,שרכשה לא מזמן את מידעטק.

הגיבו