תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » האם ברודקום הכריחה לקוחות לעבוד עמה באופן בלעדי?
ברודקום

האם ברודקום הכריחה לקוחות לעבוד עמה באופן בלעדי?

החקירה בנושא נגד יצרנית השבבים מטעם מחלקת ההגבלים העסקיים של ועדת המסחר הפדרלית מתרחבת ומתמקדת כעת בשאלה: האם החברה ניצלה את יתרון הגודל שלה במוצרים מסוימים וניסתה למנוע תחרות הוגנת?

מאת 21 במאי 2019, 12:45 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

החקירה נגד יצרנית השבבים ברודקום על ידי מחלקת ההגבלים העסקיים של ועדת המסחר הפדרלית בארצות הברית מתרחבת. כעת מתמקדים החוקרים, כך לפי דיווח בבלומברג, בבדיקה האם החברה ניצלה את יתרון הגודל שלה עבור השבבים החשובים יותר שהיא מייצרת, במיוחד בשווקים של שבבי ה-Wi-Fi ומתגים?

הוועדה בוחנת האם ברודקום הכריחה לקוחות שלה לעבוד עמה באופן בלעדי, ולא לרכוש מוצרים דומים מיצרניות שבבים מתחרות.

ברודקום נחשבת לאחת מיצרניות שבבי ה-Wi-Fi הגדולות ביותר עבור שוק הטלפונים, אבל גם עבור השוק הביתי עם שבבים שמשובצים בנתבים. שבבי המיתוג של החברה משמשים התקנים לניתוב ברשתות מחשוב, והיא מוכרת את השבבים הללו לענקיות תקשורת כמו סיסקו ו-וואווי, שרק אתמול היא הכריזה כי היא תפסיק לעבוד אתה בגין הצו של הנשיא דונלד טראמפ – עד צפירת ההרגעה שהגיעה הבוקר.

מעבר לחקירה בארצות הברית, לגביה החברה לא הגיבה, עומדת מול ברודקום גם חקירה של ועדת ההגבלים של האיחוד האירופי, כשבמקרה הזה מדובר בשבבים שהיא סיפקה עבור יצרניות ממירים לשירותי כבלים ולוויין, לאספקת שידורי טלוויזיה ואינטרנט.

האם ברודקום הכריחה לקוחות לעבוד עמה באופן בלעדי? Reviewed by on . החקירה נגד יצרנית השבבים ברודקום על ידי מחלקת ההגבלים העסקיים של ועדת המסחר הפדרלית בארצות הברית מתרחבת. כעת מתמקדים החוקרים, כך לפי דיווח בבלומברג, בבדיקה האם החקירה נגד יצרנית השבבים ברודקום על ידי מחלקת ההגבלים העסקיים של ועדת המסחר הפדרלית בארצות הברית מתרחבת. כעת מתמקדים החוקרים, כך לפי דיווח בבלומברג, בבדיקה האם Rating: 0

הגיבו